Gönderen Konu: BRC Otogaz: 40 kişiye D&R’dan 50 TL’lik hediye çeki-jürili-27Eylül son  (Okunma sayısı 352 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9687
BRC’li araçlarının şase ve plaka numaraları istenecektir.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

BRC’li aracınız kaç binde? Kilometre kadranınızın fotoğrafını çekin, yorum bölümünde paylaşın. BRC’nin 40. Yıl özel hediyesi; tam 40 D&R çekinden birini siz kazanın! Yarışma başladı. Hızlı olan kazansın!

1. Bu yarışma 18.09.2017 tarihinde başlatılıp, 27.09.2017 tarihinde bitecek şekilde 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmiştir.
2. Katılımcıların hediye çeki kazanımı için, yarışma videosunun altında bulunan yorumlar kısmına, kilometre kadranının fotoğrafını çekip paylaşması gerekmektedir.
3. Kurallara uygun bir şekilde paylaşılan 40 yorum (BRC jürisi) tarafından değerlendirilecek ve seçilen 40 kişi D&R’dan 50 TL’lik hediye çeki kazanma şansı yakalayacaktır.
5. Yarışma katılım koşulu gereği, araçların BRC’li araçlar olması gerekmektedir.
6. Yarışma postunun altına kilometre kadranının resmini çekip, gönderen takipçilerimizden özel mesaj yolu ile BRC’li araçlarının şase ve plaka numaraları istenecektir.
7. BRC’li olmayan araçlar hediye çeki kazanma şansını elde edemezler.
8.Genel ahlak ve adaba aykırı paylaşımlar yarışma/kampanya kapsamına dahil değildir.
9. Kullanıcı yarışmaya katıldığını ve kazandığını kabul ettiğinde, 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş kullanıcıların ad, soyad bilgilerinin uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
10. Tüm süreci eksiksiz tamamlayan ve BRC’li olan araçlarının kilometre kadranını bizimle paylaşan kişilerden ad- soyad ve iletişim bilgilerinin DM yoluyla (Direct Message) bizimle paylaşılması istenecektir. Kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş sorumlu olmayacaktır.
11. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.
12. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
13. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
14. Kazanılan hediye çeki değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
15. 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
16. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.
17. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
18. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.