Gönderen Konu: 7Stick Sakız: 10 kişiye 1kutu 7li sakız hediyeli -çekiliş-25 Eylül 09:00 son  (Okunma sayısı 320 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9681
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yazdan geriye keyifli anılar kaldı... Sen de bu yaz en çok eğlendiğin anların fotoğraflarını #sınırsızeğlence ve #backtoschool hashtag'leriyle yorumlarda paylaş lezzet dolu hediyeleri kazanma şansı yakala!

18 Eylül 2017 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinde düzenlenecek Facebook yarışmasında, aşağıda belirtilen koşulları yerine getiren katılımcılar hediye kazanma şansı yakalayacaktır. 
2. Kampanyaya katılabilmek için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  sayfasını beğenen takipçilerin, paylaşılan yarışma postunun altına en az bir adet yazın eğlenirken çekilmiş fotoğrafını #sınırsızeglence ve #backtoschool hashtag’i ile yorum olarak paylaşmaları gerekmektedir.
3. 25 Eylül Pazartesi günü saat 09:00’a kadar kampanyaya katılan katılımcılar arasından random.org ile belirlenecek 10 kişi, 7 Stick’ten bir kutu 7’li 7 Stick Sakız kazanacaktır.
4. Kazananlar 26 Eylül Salı günü saat 14:30’da Facebook hesabı üzerinden, yarışma görselinin altındaki yorum bölümünde açıklanacaktır.
5. Aynı kullanıcı birden fazla hediye kazanma hakkına sahip olamaz.
6. Kampanyaya katılan herkes, talep edildiğinde Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri ile iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder.
7. Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
8. Kazanan kişilerin ad - soyad, adres, telefon bilgilerini Facebook üzerinden özel mesaj yolu ile iletmesi zorunludur.
9. Bu mesajda, kazanandan istenecek ad - soyad, adres, telefon bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri sorumlu değildir.
10. Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri kazanan kişilerle iletişime geçtikten sonra katılımcıya ulaşılamaması durumunda, kampanya dahilinde belirtilen ödülü yedek kazanan listesinden seçecekleri kişiye devretme hakkına sahiptir.
11. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
12. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
13. Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
14. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
15. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
17. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
18. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri tarafından yapılacaktır.
19. Ceremony Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Twinsadhouse İletişim Hizmetleri bu koşullar ve kuralları, gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
20. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.