Gönderen Konu: Eğitim,kırtasiye,giyim ve aksesuar harcamalarınıza % 5 Parafpara!  (Okunma sayısı 598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

• Acemi Kampanyacı
  • **
Okula Dönüş Kampanyası
-5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında eğitim, kırtasiye, giyim ve aksesuar sektörlerinde tüm yurt içi Banka POS’larından yapılacak her 150 TL ve üzeri alışverişe %5, toplamda 50 TL ParafPara verilecektir.
-Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 50 TL dir.
-Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce EYLÜL yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
-Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
-Kampanya katılımı belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
-Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
-Kampanyaya Paraf ve Parafly kartlar dahil olup ,Business kartlar,ticari kartlar ve Halkcardlar dahil değildir.
-ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
-Kira-eğitim –aidat ödeme talimatları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan kazanılan ParafPaların son kullanım tarihi 15.10.2017 ‘dir. Kullanılmayan ParafParalar 16.10.2017 tarihinde geri alınacaktır.
-ParafPara transfer işlemi kullanım olarak sayılmayacak olup transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.
-Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.