Gönderen Konu: sehatuz  (Okunma sayısı 575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
sehatuz
« : 19 Ağustos 2017, 22:38:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

İZMİRDEYİZ!!!
18-27 Ağustos tarihleri arasında İZMİR ENTERNASYONEL FUARINDAYIZ...
Siz değerli İZMİR halkını standımıza bekleriz...
Not: Gönderimizi beğenip paylaşan 10 kişiye kura çekimi ile tuz lambası hediye edilecektir...
Adres: Kültürpark - fuar çarşısı celal atik spor salonu önündeyiz. Not: tabela ismi Seha tuz- çankırı kaya tuzu buna dikkat etmenizi önemle rica ederiz...
İletişim: 0541 812 30 93
Ziyaret saatleri: 12:00 - 24:00
Not: Beğenip paylaştıktan sonra yoruma beğendim paylaştım yazarsanız kura çekimi yorumlardan seçilecektir. Sayfayıda beğenirseniz ordan duyurulacaktır.
Ve sırada İZMİR! Sizler için Çankırı'dan geldik çankırının meşhur kaya tuzunu gözünüzün önünde taş değirmende öğütüyoruz- tuz lambası-tuz sabunu-ayak bakım tuzu-tuz değirmeni-oda tuzu-tuz yastığı-tablet tuz vs. Siz değerli İZMİR halkını bekliyoruz🙂
**Çankırı Kaya Tuzu ve Tuz Lambaları ;
**Tuz Lamba ; ASTIM, BRONŞİT , Koah ve Solunum yolu hastalarını tedavi eder. Tuzlambanın yaydığı negatif (-) iyonlar, havadaki tozları, polenleri ve bakterileri temizler. Bunun yanı sıra alerjik rahatsızlıklara, Astım hastalarına, bağışıklık sistemi zayıf olanlara, soğuk algınlığına, Migren sorununa, Saman nezlesine, mevsimsel rahatsızlıklara ve HORLAMA problemlerine de bire bir faydaları bulunmaktadır.
Havadaki koku ve nemi azaltır, rahat bir uyku ortamı sağlar, sigaranın etkilerini azaltır,Odadaki Radyasyonu tamamen emer.
Ayrıca yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.
**Kullanma Şekli: Yatak Odanızda Akşam Yatmadan 1 saat önce fişe takıyorsunuz Sabaha Kadar Yanıyor Odanızda Gece Lambası gibi.. Bu İşlemi Her Gün Yaptığınız Takdirde Tuzlamba 15-20 Yıl eriyip bitmeden aynı etki ve faydasını korur..
Sipariş vermek için Bizlmle iletişime geçiniz.
Önemli Uyarı: 10 m2 odanızda 30 m2 lik lamba kullanmanız çok daha faydalı tesirli