Gönderen Konu: ULKER ÇİKOLATA FINDIK RÜYASI (15.09.2017-31.12.2017)  (Okunma sayısı 24504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c3ycey

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: ULKER ÇİKOLATA FINDIK RÜYASI (15.09.2017-31.12.2017)
« Yanıtla #50 : 12 Eylül 2017, 10:27:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ulker cekilislerinde cok sansli (!) olan bir aile yada asiret var diyelim. Artik Ulker toptancilari mi nedir bilemiyorum iftira da atmayayim. Bakalim bu kadar uzun sureye ragmen onlar mi kazanacak ?
kardaşım sen gibi o aileye leke atan çok kişi gördük bilip bilmeden atıp tutma kendin oynamadan kazanılmaz diyorsun birde sağa sola laf atıp tutuyorsun o kişiyi tanırım delikanlı çocuktur kimsenin hakkını yemiyor sonuçta katılıyor kazanıyor,
o kadar istatistik tutuyorsun sen kendince kazandıklarınla yetin millette kazandıklarıyla yetiniyor,
kişileştirme olayı..!!
Gazoz Olma, Efsane Ol!

Çevrimdışı gitaristbey

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #51 : 12 Eylül 2017, 11:16:39 »
Yahu arkadaş tv verene kadar iphone 7 versenizya tv si olmayan mi var.. Araba zaten hayal ötesi bi iphone umudumuz var oda yok yani bunda
benım yok tv

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #52 : 12 Eylül 2017, 23:20:21 »
Ulker cekilislerinde cok sansli (!) olan bir aile yada asiret var diyelim. Artik Ulker toptancilari mi nedir bilemiyorum iftira da atmayayim. Bakalim bu kadar uzun sureye ragmen onlar mi kazanacak ?
kardaşım sen gibi o aileye leke atan çok kişi gördük bilip bilmeden atıp tutma kendin oynamadan kazanılmaz diyorsun birde sağa sola laf atıp tutuyorsun o kişiyi tanırım delikanlı çocuktur kimsenin hakkını yemiyor sonuçta katılıyor kazanıyor,
o kadar istatistik tutuyorsun sen kendince kazandıklarınla yetin millette kazandıklarıyla yetiniyor,
kişileştirme olayı..!!
Bu arkadaşın çok katılarak kazandığına hiç şüphem yok. paket içindeki şifrelerle büyük hediyeler kazandığına çok şahit oldum bizzat. benim merak ettiğim bu arkadaşın gerçekten toptancı olduğu doğrumu?

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #53 : 13 Eylül 2017, 12:59:24 »
kişileştirme olayı..!!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin engin paylaşımlarınızı bekliyoruz. Biz atıp tutmuyoruz, bakarsanız eski katılım rakamlarına göre analiz yapıyoruz, ne kadar artış azalış olmuş katılımlarda onlara bakıyoruz. Sadece 38 paylaşımınız var, siz de bilgilerinizi paylaşırsanız memnun oluruz. Bilgi paylaşılarak güzel, biz burada çok şirket, ihale kurup da oyun kuranları biliyoruz. Onlar da sus pus, aman katılım artar. Konu hortlamasın yazmayalım, görmesin forumdakiler diyorlar.

Ayrıca o arkadaşlar da okuma yazma biliyordur eminim, onların avukatlığını yapmanıza gerek yoktur. Sizin gibi forumdan gelip geçici yazan, kaybolan troller de olabiliyor, kalıcı olmanız temennisiyle.

Saygılar kardaşım.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 13:06:34 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı c3ycey

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #54 : 13 Eylül 2017, 13:10:57 »
kişileştirme olayı..!!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin engin paylaşımlarınızı bekliyoruz. Biz atıp tutmuyoruz, bakarsanız eski katılım rakamlarına göre analiz yapıyoruz, ne kadar artış azalış olmuş katılımlarda onlara bakıyoruz. Sadece 38 paylaşımınız var, siz de bilgilerinizi paylaşırsanız memnun oluruz. Bilgi paylaşılarak güzel, biz burada çok şirket, ihale kurup da oyun kuranları biliyoruz. Onlar da sus pus, aman katılım artar. Konu hortlamasın yazmayalım, görmesin forumdakiler diyorlar.

Ayrıca o arkadaşlar da okuma yazma biliyordur eminim, onların avukatlığını yapmanıza gerek yoktur. Sizin gibi forumdan gelip geçici yazan, kaybolan troller de olabiliyor, kalıcı olmanız temennisiyle.

Saygılar kardaşım.

Eywallah..
Gazoz Olma, Efsane Ol!

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #55 : 13 Eylül 2017, 13:42:13 »
şokta fıstıklısında da kare ürün araba görselli paket var.fiyatı damaktan pahalı olmuş.ben unutmuşum bu kampanyyaı görünce aklıma geldi  :D
Bayramda ben Migros ve Carrefour kampanyalarını yazmıştım, %30 indirim çok iyiydi. Yerel market insertlerini takip et Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin , eminim yereller de bu kampanyaları Ülker'den alacaktır.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #56 : 15 Eylül 2017, 10:09:15 »
KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. tarafından MPİ’nin 06.07.2017 tarih ve 24951361-255.01.02/1768-4026 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 15.09.2017 (SAAT: 00.01) –31.12.2017, (SAAT: 23: 59) kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde kampanyalı Ülker Çikolata Sanayi A.Ş.’ye ait Sütlü Kare, Bitter Kare, Antep Fıstıklı Bitter Kare, Antep Fıstıklı Kare, Bisküvili Kare, Fındıklı Kare, Sütlü Baton, Bitter Baton, Antep Fıstıklı Baton, Fındık Rüyası, Bitter Tablet, Sütlü Tablet, Bitter Antep Fıstıklı Baton, Bitter 80% Kare, Beyaz Tablet, Beyaz Antep Fıstıklı Tablet, Fındık Baton, Sütlü Kare ikili, Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Kare ikili ürün paketlerinin herhangi birinden satın aldıklarında, ürün iç kısmında yer alan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3224 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen ya da Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki veya Ülker Çikolata iOS / Android uygulamalarındaki (ücretsiz) forma şifre, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz olarak giren müşterilere gönderilen her şifre için hak ettiği kadar (Sütlü Kare için 2; Bitter Kare için 2; Antep Fıstıklı Bitter Kare için 3; Antep Fıstıklı Kare için 3; Fındıklı Kare için 3; Bisküvili Kare için 1; Sütlü Baton için 1; Bitter Baton için 1; Antep Fıstıklı Baton için 1; Fındık Rüyası için 1; Bitter Tablet için 2; Sütlü Tablet için 2; Bitter A. Fıstıklı Baton için 1; Bitter 80% Kare için 2; Beyaz Tablet için 2; Beyaz Fıstıklı Tablet için 3; Fındık Baton için 1; Sütlü Kare ikili, Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Kare ikili için (2li ürün içinde bulunan her üründen ayrı şifre bulunmaktadır.) ) çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 04.01.2018 saat 10:00’ da Mucize Tanıtım Eski Osmanlı Sok. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde Noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişten; 1 kişi 199.566,10-TL değerinde MERCEDES CLA 200 FL AMG JÜPİTER KIRMIZISI 2017 MODEL, 100 kişi 1.598,99-TL değerinde Arçelik A40L 5741 4B TELEVİZYON ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 08.01.2018 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 23.01.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 07.02.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell, Vodafone aboneleri için 0,65-TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir. Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. İnternet, SMS ve Ülker Çikolata iOS / Android uygulamaları üzerinden gelen katılımlarda Şifre ve Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyalı ürünler içerisinden çıkan şifreler sadece bir kere kullanılabilir, aynı şifre ile mükerrer başvuru olması halinde; ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. İkramiye tesliminde şifreli ambalaj ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. ve grup şirketleri çalışanları, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #57 : 15 Eylül 2017, 10:42:08 »
ilk katılımı heralde ben yaptım sabah sabah çukulata yedim ;D

Çevrimdışı Mehmet58

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #58 : 15 Eylül 2017, 12:49:16 »
Şifreleri kazı kazan gibi bir şekilde saklamadıkları sürece bizim gibi garibanlara  zor çıkar
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2017, 18:30:49 Gönderen: Mehmet58 »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #59 : 15 Eylül 2017, 14:04:52 »
Şifreleri kazı kazan gibi bir şekilde saklamadıkları sürece bizimci garibanlara  zor çıkar
Ah kardesim yaz yaz bıktık, maalesef urun sifreleri al, sonra yapistir sat a uygun. Mutlaka ihale yapacaklar, biz de biliyoruz. Ama ne yapacaksin 2017 kriz yili nestle, fritolay yili kurtardi. Onlar olmasa herkes kampanya butcelerini kısmış, onu da diyemiyoruz artik.

Artik umudumuz biz de katilalim, insallah hakkiyla katilim yapana ciksin.

Umut garibanin ekmegi ne yapacaksın.