Gönderen Konu: Or-Köy Süt Ürünleri-Lezzet paketi hediye (17.8.2017)  (Okunma sayısı 515 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
YİNE YARIŞMA… YİNE HEYECAN!

#EksikParçayıTamamladım etiketi ile cevabınızı bu görselle paylaşın, OR-KÖY Lezzet Paketi’ni kazanma şansı yakalayın!

#EksikParçayıTamamladım Yarışma Kuralları

#EksikParçayıTamamladım yarışması, 17 Ağustos Perşembe günü saat 23:59'a kadar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... adresli Facebook sayfası üzerinden devam edecektir.   
· Yarışmaya katılmak için Or-Köy Süt Ürünleri sayfasındaki Yarışma fotoğrafını doğru cevabınla birlikte kendi sayfanda paylaşmalısın.   
· Paylaşım yaparken #EksikParçayıTamamladım etiketi mutlaka kullanılmalı ve paylaşım Herkese Açık olarak yapılmalıdır.   
· Kazananlar, yarışma şartlarını eksiksiz yerine getirenler arasından çekiliş yöntemi ile belirlenecektir.   
 · Kazanan yarışmacılar, 18 Ağustos Cuma günü yarışmanın yapıldığı Or-Köy Süt Ürünleri Facebook sayfası üzerinden açıklanacaktır.   
· 17 Ağustos Perşembe günü saat 23:59'dan sonra yapılan paylaşımlar, yarışmaya katılmış sayılmazlar.   
· Kazanan yarışmacının, Or-Köy Süt Ürünleri Facebook sayfası ile mesaj yoluyla iletişime geçerek iletişim bilgilerini paylaşması gerekmektedir.   
· Yarışmaya, 18 yaşında küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödüllerinden yararlanamaz.   
· Or-Köy Süt Ürünleri, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve usulsüzlük tespit edildiğinde kazanan talihliyi değiştirme hakkını saklı tutar.   
· Bu kampanya, hiçbir şekilde Facebook tarafından düzenlenmemekte olup, Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır ve Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.   
· Yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"