Gönderen Konu: YAPI KREDİ ....DİKKAT EDİN...  (Okunma sayısı 910 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kartal72

• Acemi Kampanyacı
  • **
YAPI KREDİ ....DİKKAT EDİN...
« : 15 Ağustos 2017, 22:57:22 »
Facebook uygulaması üzerinden yapıkredi bankası uygulamasına giriş yaptığım takdirde çekiliş hakkı kazanacağıma dair bir sponsorlu reklam çıktı bu zaman zaman yapıkredininde yaptığı uygulamala gibi renklam üzerindeki linke tıkladığınızda da sizi aynen yapıkredi internet bankacılığının giriş sayfasının birebir kopyasına yönlendiriyor...sonrasında aynı internet bankacılığında olduğu gibi telefona mesaj geliyor ve hesaptan para çekiliyor ....az önce hesabımdan 1500 lira çekildi DİKKAT EDİN..

Çevrimdışı digi

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: YAPI KREDİ ....DİKKAT EDİN...
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2017, 23:32:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Geçmiş olsun, linkteki konuda belirtmiştim. Umarım daha fazla kişinin canı yanmaz.

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2017, 23:33:41 »
geçmiş olsun, dün instagramda da reklam vardı, online işleme giren herkese 100 tl world puan veriliyor diye, tıkladım ama herkese 100 world puan deyince var bi iş deyip giriş yapmadım, yalnız direk yapıkredi online sayfası çıktı baya giriş yapan olmuştur, dikkat edin >:(

Çevrimdışı savaşcı

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2017, 09:29:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Facebook uygulaması üzerinden yapıkredi bankası uygulamasına giriş yaptığım takdirde çekiliş hakkı kazanacağıma dair bir sponsorlu reklam çıktı bu zaman zaman yapıkredininde yaptığı uygulamala gibi renklam üzerindeki linke tıkladığınızda da sizi aynen yapıkredi internet bankacılığının giriş sayfasının birebir kopyasına yönlendiriyor...sonrasında aynı internet bankacılığında olduğu gibi telefona mesaj geliyor ve hesaptan para çekiliyor ....az önce hesabımdan 1500 lira çekildi DİKKAT EDİN..
anlamadığım telefona nasıl mesaj gelir telefon numaranızı nasıl öğrendiler

detective

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2017, 09:33:04 »
her gün facebookta instagramda sürekli sahte reklamları yapılıyor ve firmalar bunun için hiç bişey yapmıyor yoksa yasal mı oldu bu işler bizim mi haberimiz yok

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2017, 09:33:11 »
ben de düştüm buna ama hemen farkedip bankayı aradım bir sıkıntı yoltu. kartı kapattım yeni kart numarasıyla kart gelecek. bir anlık boşluk işte