Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Ülker 7,5 TL Migros Alışverişine Çek Kazan ile 2 Adet Burger King Menü Kombosu

(1/5) > >>

yucelc:
Dikkat! Bu kampanya kazançlı kombo içerir  :D Normal kampanya da 1 adet menü hediye ediliyor, fakat arkadaş daveti ile 2 adet menü kazanıyor ve kazandırıyorsunuz.

2 Adet menü kazanmak için yapmanız gerekenler:

1.Adım :  "Çek Kazan" uygulamasını telefonunuza indirin ve kurun (Tabletlerde bazen sıkıntı çıkartabiliyor)

Android Telefonlar için Play Store : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ios Telefonlar için App Store : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

2. Adım Program kurulduktan sonra birlikte kazan kısmına davet kodunu gir. (Bu kodu mesaj ile benden veya forumdaki bir arkadaşınızdan alabilirsiniz.)

3. Adım: Migrosdan Ülker Sakız(Oneo, Yıldız) ve Şekerleme (Kremini, Yuppo, BonBon) ürünlerinden 7.5 TL lik al ve fişini sakla (Money Club Card şartı var, unutma)

4. Adım : Fiş resmini programa yükle

5. Adım: 1. kod fiş yüklemeden ve 2. kod birlikte kazan kampanyasından gelecek

Gelen kodu Burger King de menüye çevir :) Afiyet olsun, umarım tüm forumdaşlar yararlanırlar ;)

Ayrıntılar : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

sakaryazede:
Nestle den sonra kampanyalarda Ulker kombo cekecek anlasilan. Umarim 2017 yi Ulker in bomba cekilisleriyle kapatiriz. Ulker BMW yi severdi. Birkac BMW 1.18 patlatir insallah.

yucelc:
Menüde Birlikte Kazan bölümü var oraya girilecek kod

calculus07:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinMenüde Birlikte Kazan bölümü var oraya girilecek kod

--- Alıntı sonu ---
peki diğer telefonumdan davet edip üye oldum davet edilenle fiş gönderdim iki kod gelcek bide davet ettiğimlede fiş gönderince iki kod mu gelcek

yucelc:
Davet eden ile değil davet edilen ile fiş yüklediğiniz de fisten 1. Kod davetiye ile üye olduğunuz için 2. Kod gelecek

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git