Gönderen Konu: GFK Tüketici Paneli: 2 Ağustos itibarı ile Hane Paneli kapatılmıştır!  (Okunma sayısı 1745 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
GfK Hane Paneli ve Mobile Monitor üyelerinin dikkatine,

Değerli panelistimiz,

GfK yönetimi Hane Paneli’ni durdurma kararı almıştır, Mobile Monitor internet ölçümlemesine devam edilecektir.

Bilgisayar/tablet/cep telefonunuzdaki uygulama ile katıldığınız Mobile Monitor Paneli ile puan kazanmaya devam edebileceksiniz.

Hane Paneli için önemli tarihlerimiz;

Ürün okutma işlemine 2 Ağustos 2017 itibariyle son vermenizi rica ediyoruz. Temmuz ayında kazandığınız puanlar bu hafta sisteme yüklenecektir.

Biriken puanlarınız ile hediye siparişlerinizi bugüne kadar olduğu gibi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden hane numarası ve haneye ait şifrenizi kullanarak veya aşağıdaki İletişim hattımızdan bize ulaşarak verebilirsiniz.

Cihazları geri almak için önümüzdeki haftalarda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizinle işbirliğimizi diğer panellerimizde de devam ettirmek istiyoruz;

GfK’nın diğer panellerine katılarak puan toplamaya ve hediyeler kazanmaya devam edebilirsiniz;

Online anketlerimize ve/veya cep telefonundan yürüttüğümüz mobil anketlere katılabilirsiniz. Davet edildiğiniz her anketi tamamlayarak puan veya hediye kazanabilirsiniz. Detaylar için sizinle ayrıca iletişim kuracağız.

Süreç hakkında sorularınız için bize 0800 211 0096 numaralı telefondan ücretsiz olarak veya 0212 318 3730 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar satın aldığınız ürünleri okutarak GfK Hane Paneli’ne sağladığınız katkılar için teşekkür ediyor, esenlikler diliyouz.

Saygılarımızla,

GfK Turkey Danışmanlık ve Pazar Araştırma Hizmetleri AŞ

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
Bana da aynısı geldi
Şimdi de açılmış yeniden öyle mesaj geldi
Bi muamma var ararşarsa öğreniriz
Zaten bırakmayı da düşünüyordum
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Sizleri bu işkenceden kurtardıkları için tşk etmeniz lazım bence :)
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

aynen öyle.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ben bir konuda yazmıştım. Valla 2013 de falan Ipsos ve GFK ikisini  aldım. 3 ayda sıkıldım. Akıllı telefon, tabletler, karekod okuyuculu programlar varken nedir market personeli gibi o cihazlar, yok PC ye otur tekrar giriş yap. Bildiğin çile, hemen iade etmiştim.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı mystery

• Usta Kampanyacı
Kapandı ama alışkanlık olmuş fişleri girmeye çalışıyorum hala.

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
Yeniden başlamış
Değerli panelistimiz,
Bildiğiniz gibi 31 Temmuz 2017 itibariyle sizlere Hane Tüketim Paneli'mizi kapattığımızı bildirmiştik.
Mobile Monitor panelimiz kapsamında yürütülen projelerimiz için bugün itibariyle hane tüketiminizi eskisi gibi barkod okuyucular ile bize iletmenizi rica ediyoruz.
Düzenli hane tüketim verisi göndermeniz durumunda Eylül ayı için 50, Ekim, Kasım ve Aralık ayları içinse 100'er puan kazanabileceksiniz.
Katılımınızı bekliyoruz.
Saygılarımızla GFK Turkey, B016
Kısmette varsa olur...