Gönderen Konu: A101 pepsi çekilişi  (Okunma sayısı 7227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
Ynt: A101'de Pepsi ile Futbolu Doyasıya Yaşa.
« Yanıtla #20 : 02 Ağustos 2017, 20:49:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yine tek gece. yeşil pasaportu veya vizesi olan için tek gecelik gezi farklılık olur. ama yoksa değmez.
Senden özenip ankara diyarlarında yurt dışı gezi kampanyalarına katılanlarla tanışmıştım bir ara Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
H. O. Harfleriyle başlayan bir arkadaştır herhalde. Sonradan koptuk.

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
Ynt: A101 pepsi çekilişi
« Yanıtla #21 : 05 Ağustos 2017, 23:51:36 »
fox tv de alt yazı olarak a101-pepsi reklamı geçti, bunun ne demek olduğunu biliyosunuzdur ::)

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
« Yanıtla #22 : 24 Ağustos 2017, 16:02:29 »
Gerçekten bu 3 şehirde gittikmi

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #23 : 24 Ağustos 2017, 18:32:44 »
arkadaşlar geziye giden tecrübelilere sorum var buraya vizeydi şuydu buydu gittik diyelim illa 2 gün sonra dönmek zorundmıyız barcelona ya 1 hafta kalmak istiyorum uçak biletini zaten haketmişiz cebimizden otel tutarız oralara giden 1 hafta gezmeli gezerde yani gidenlerden tavsiyeler bekliyorum herkese bol şans

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : 24 Ağustos 2017, 18:55:04 »
arkadaşlar geziye giden tecrübelilere sorum var buraya vizeydi şuydu buydu gittik diyelim illa 2 gün sonra dönmek zorundmıyız barcelona ya 1 hafta kalmak istiyorum uçak biletini zaten haketmişiz cebimizden otel tutarız oralara giden 1 hafta gezmeli gezerde yani gidenlerden tavsiyeler bekliyorum herkese bol şans
Uçak biletini toplu olarak alıyorlar.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #25 : 24 Ağustos 2017, 21:08:51 »
o kıyağı bana zamanında power fm yapmıştı ama normalde yapmıyorlar
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #26 : 24 Ağustos 2017, 21:48:19 »
Philips uçurbeniandroidtv kampanyasında da bize Philips bir kıyak yaptı ki; Vatan Bilgisayar la Philips i ikisini de pişman ettim. Koltuklarının altına TV yi verdim, paramı iade aldım yolladım ikisini :D BA LIFE PAZARLAMA REKLAM ORGANİZASYON TİC. LTD.ŞTi de bizi aramıştı, hakkınızı kaybettiniz diyor. Profesyonellikten ne kadar uzaklar, ellerine yüzlerine bulaştırdılar, daha da kampanya yapmıyorlar.
Hakettiğimiz tatili saçma sebeplerle vermediler, anında davalık olduk. Zaten sattıkları cihazda çok dandikti. 4K diyorlar ne 4K, sürekli kilitleniyor, mavi ekran veriyor.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2017, 22:00:02 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 25 Ağustos 2017, 12:38:33 »
Peki sorun neden çıkmıştı Sakaryazede?
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 14:03:27 Gönderen: piacio »

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 25 Ağustos 2017, 21:23:28 »

Sizin şansınızdan istiyorum ben. idolümsünüz! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #29 : 26 Ağustos 2017, 17:45:30 »
Peki sorun neden çıkmıştı Sakaryazede?
Herkese vereceklerini taahhüt ettikleri tatili yok o tarihte oda yok, uçak yok, 500 euro fark çıktı, erken başvurdun, geç başvurdun diyerek başvurunu reddediyorlar. Seni arayıp uzlaşarak şu tarihte oda var, bu tarihte uçak var diye yardımcı olarak değil de sadece 1 hakla başvuru yaptırıyorlar. Onu da zaten beceremediler. sikayetvar.com a "uçurbeniandroidtv" diye aratırsanız şikayet kaynadığını görürsünüz.

Benim başvurumu da fatura tarihinden 15 gün sonra başvurabilirsin diye reddetmişler. Gerekçe TV yi iade etme süresiymiş. Komik yanı da ben de "bu dandik cihazı iade edeyim, taahhüt ettiğiniz özellikler yok"  deyince, bu sefer de "iade alamıyoruz ki" dediler. Ülkemiz hukuk şartlarında nitelikli dolandırıcılara birşey yapılmıyor malum. Bu nedenle de sinirinden kamyonuyla Vatan Bilgisayar ın mağazasına dalmıştı bir müşteri.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2017, 17:47:59 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.