Gönderen Konu: Ali exspres  (Okunma sayısı 1467 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
Ali exspres
« : 24 Temmuz 2017, 19:23:54 »
Ali exspresten kedilerim için oyun evi almayı düşünüyorum. Tr de fiyati 300 tl civarı ali exspreste genelde 25 dolar. Daha önce alışveriş yapan oldu mu? Tahmini kaç günde gelir? Kaybolması yada ulaşmaması gibi bir durum söz konusumu? Ve banka kartı ile alınabilir mi?özelliklede ziraat banka ve kredi kartlarıyla. Sonucta kartım tl ama ödenecek olan dolar üzerinden.
Only in madness do you find beautiful death?

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ali exspres
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2017, 20:29:34 »
Ben alışveriş yaptım
12 günde gelen ürün de oldu 3 ayda gelmeyen de oldu
Ürün gelmezse iletişime geçip ücret iadesini isteyebilirsiniz 3-5 gün içinde geçiyor genelde ama uzayabilir de 30 dolar üzeri bi ücreti varsa eğer vergi ekleniyor alacağınız ürünün fiyatı önemlid
Daha önce verilen sipariş sayısı ve aldığı yorumlara dikkat edin Olumsuz yorumu çok varsa uzak durun
Banka kartı ile alışveriş yapıyorum ben kredi karti ile de olur
O anki kur neyse kartınıza tl olarak yansıtılır o yüzden alışverişi gündüz banka döviz değişim saatleri (mesai) aralığında yaparsanız daha az ödemiş olursunuz akşama göre
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2017, 20:45:39 »
sanal kart kullanın aman diyim....
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2017, 20:56:34 »
gelir ama 1, 1.5 ay olabiliyor

takip için shipping numarası verenlerden alışveriş yapın   (   KL8347283562760  =  böyle birşey  )
o numara ile aldıgınız paket nerede takip ediliyor
türkiye ye gelince de ppt den takip ediliyor aynı numara ile

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2017, 23:14:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ali exspresten kedilerim için oyun evi almayı düşünüyorum. Tr de fiyati 300 tl civarı ali exspreste genelde 25 dolar. Daha önce alışveriş yapan oldu mu? Tahmini kaç günde gelir? Kaybolması yada ulaşmaması gibi bir durum söz konusumu? Ve banka kartı ile alınabilir mi?özelliklede ziraat banka ve kredi kartlarıyla. Sonucta kartım tl ama ödenecek olan dolar üzerinden.
Neşe Hanım belli ürünler sağlık gerekçesiyle malum çok pahalı oluyor. Bebek malzemeleri, evcil hayvan malzemeleri hususi ayrı pahalı ve kazık olmakta.
tavsiyem n11.com , hepsiburada ya bakın. Aliexpress son çare olsun. n11 ve hepsiburada da sağlık açısından riskli ürünleri gümrük dışı getirmiş olabilir. Ancak tekstil boyaları kanserojen madde içerdiğinden temasla hayvanınıza geçebileceğinden iyi araştırmanızı öneririm. Gümrüksüz kargo ile size gelmesi demek gümrüğü aşarak yani gümrük kannunları ile içinde olmaması gereken maddeler içeren bir maddeyi satın almış olursunuz.
Ucuz etin yahnisi demek lazım, mutlaka içeriğini öğrenin derim.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
« Yanıtla #5 : 24 Temmuz 2017, 23:59:29 »
Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim :) bende alırken banka kartı yada sanal kart kullanacağım. Hepsiburada ve n11 e baktım fakat cidden malzeme olarak 70-80 lirayı geçmeyecek bir ürüne 300&400 lira vermek biraz saflık olur o sitelerde. Yorumlarına da baktım aslında alanlar memnun pek bir sorun çıkartacağını sanmıyorum. Alacağım ürün bu ve trdeki fiyatıda yazıyo;

n11'de Trixie Küçük Petler Için Oyun Alani 130X55 Cm seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2017, 00:04:19 »
Sakaryazade yorumunuzu dikkate alacağım teşekkürler