Gönderen Konu: nestle pure life 10 kişiye apple watch 2 hediye  (Okunma sayısı 2110 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

detective

• Ziyaretçi
nestle pure life 10 kişiye apple watch 2 hediye
« : 23 Temmuz 2017, 20:14:40 »
1. Bu kampanya 21.07.2017(Saat:00.01)-30.09.2017(Saat:23.59) tarihleri arasında Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilecektir.
2. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Nestlé Pure Life 500 ml şişeleri üzerindeki Messenger Kodu herhangi bir QR kod okuyucusu ile okutarak (kod okutulduğunda Facebook Messenger sayfası açılmaktadır) Messenger’a giriş yaparak platform içerisinde sorulacak olan “Spora ilgisiz arkadaşını spor yapmaya başlatmak için en yaratıcı ikna yöntemin ne olurdu?” sorusuna yaratıcı bir cevap yazan kullanıcılar kampanyaya katılacaklardır.
3. Paylaşılan cevaplar 10.10.2017 tarihinde Nestlé ve ajans yetkililerinden oluşan özel jüri tarafından yaratıcılık, dil-anlatım kriterlerine göre değerlendirilecek ve 10 kişiye Apple Watch Series 2 ikramiyesi verilecektir.
4. Yarışma sonuçları 13.10.2017 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında yayınlanacaktır.
5. Kampanya sonunda kazanan kişilerle Messenger üzerinden iletişime geçilecektir. Bu iletişim sırasında kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
6. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
  7. Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
8. Kampanyaya Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş., Erikli Su ve Meşrubat San. ve Tic. A.Ş., Erikli Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
9. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
10. Bu kampanya sadece Türkiye'de ikamet eden katılımcılara açıktır. Yurt dışından katılımda
bulunanlar ödül kazanamazlar.
11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal
yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 13. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
14. Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek
problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
15. Yarışma neticesinde kazananlar, isimlerinin Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş.’nin
sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
16. Yarışmaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 17. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
18. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
19. Bu kampanya Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 14.07.2017 tarihli ve 24951361-255.05-1268-1846-4191 sayılı izin yazısına istinaden kapsam dışı
 olarak düzenlenmektedir.
20. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nestlé Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: nestle pure life 10 kişiye apple watch 2 hediye
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2017, 20:40:18 »
Öncelikle paylaşım için teşekkürler
Sonrasında bunun direkt linkini paylaşılmalı ihtimali var mı acaba  ?
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

detective

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2017, 21:07:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sonrasında bunun direkt linkini paylaşılmalı ihtimali var mı acaba  ?

direkt linki bulamadım zaten herşey nasıl yapılacak yazıyor bu katılım koşullarında

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2017, 21:23:05 »
Sonrasında bunun direkt linkini paylaşılma ihtimali var mı acaba  ?

direkt linki bulamadım zaten herşey nasıl yapılacak yazıyor bu katılım koşullarında
YazılanlarI okudum ben de yapılacakların ne olduğunu da biliyorum
Sek kampanyasında olduğu gibi linkini paylaşılma ihtimalini sordum
Bilen paylaşır büyük ihtimalle

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2017, 17:45:06 »

Mesaj a tıklayın ve mesaj bölümüne Başla yazın. Gerisi otomatik mesaj ile size geliyor zaten ;)
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2017, 17:46:13 Gönderen: yucelc »
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2017, 17:55:59 »

Mesaj a tıklayın ve mesaj bölümüne Başla yazın. Gerisi otomatik mesaj ile size geliyor zaten ;)

Teşekkürler :)

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2017, 20:41:37 »
İşte Nestlé Pure Life şişeleri ile sağlıklı yaşam için hareket ederken aynı zamanda da Apple Watch Yarışmamıza katılarak arkadaşını spor yapmaya ikna edecek en yaratıcı cümleyi bize gönderen ve Apple Watch kazanan yarışmacılarımız!
Yarışmamıza katılan herkese teşekkür ederiz. Bizi takipte kalın.
#HareketZamanı