Gönderen Konu: ENPARA Aliexpress ve Amazon Alışverişi %50 indirimli (6 Ayın Enparalısı)  (Okunma sayısı 1790 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vedat61

• Acemi Kampanyacı
  • **

Kampanyayı forumda aratıp bulamadım mükkerrer veya yanlış yere açılmışsa silinebilir

Ocak 2017'den beri her ay 'Ayın Enparalısı' olan müşterilerimizin Temmuz ayı boyunca AliExpress ve Amazon üzerinden Encard'larıyla yapacakları 100 TL'ye kadar olan alışverişlerine %50 indirim Enpara.com'dan!

1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında 6 ay boyunca her ay 'Ayın Enparalısı' olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan müşterilerimiz gönderdiğimiz bir e-posta ve/veya SMS ile kampanya hakkında bilgilendirilirler.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için 'Ayın Enparalısı' sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz internet veya cep şubemize giriş yaparak geçmiş ayların hangilerinde 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazandığınızı gözlemleyebilirsiniz.

Kampanyadan sadece 1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında her ay (toplamda 6 defa) 'Ayın Enparalısı' olan müşterilerimiz faydalanabilir. Bu tarihler arasında en az 1 ay 'Ayın Enparalısı' olamayan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz. Bu kampanyadan faydalanmaya hak kazanan müşterilerimiz internet veya cep şubemize giriş yaparak 'Fırsatlar' ekranından kampanya detaylarını gözlemleyebilirler.

Çevrimdışı vedat61

• Acemi Kampanyacı
  • **
Son 6 ay ayın Enparalısı olmak gerekiyormuş. 102 tl değerinde alışveriş yaptım :)

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
Ben 6 ayın enparalisiyim ama bu sitelerden ne alınabilir bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz

Çevrimdışı vedat61

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ben Xiaomi band 2 aldım hoşuma gitmişti ne zamandır istiyodum :) çok çeşitli ürünler var forum donanım haberde ürün tavsiyeleri var altta linkten bakabilirsiniz,

Xiaomi Band 2
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

400 ürün tavsiyesi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı vedat61

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ek olarak Avantajix sitesini kullanarak alışveriş yaparsanız 5-6 tl civarında iade alıyorsunuz :)

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
Çok sağ olun

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
artıway ile alırsanız para veriyor

Çevrimdışı vedat61

• Acemi Kampanyacı
  • **
Kampanya bitti, 50tl aliexpress iadesi geldi