Gönderen Konu: Ülker İçim-5 kişiye İçim Hediye Paketi (23.7.2017)  (Okunma sayısı 290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4050
Yarışmamız başlıyor!

GIF’i durdurun, İçim Ayran’ın yanında en iyi gider dediğiniz yemeği seçerek ekran görüntüsünü #İçimAyranlaİyiGider hashtag’i ile yorumlarda paylaşın. Sürpriz hediyeleri yakalayın!

#İçimAyranlaİyiGider Yarışması Katılım Koşulları

·  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli Facebook hesabında düzenlenen İçim #İçimAyranlaİyiGider Yarışması, AKGIDA SAN. TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
· Yarışma, 17.07.2017 tarihinde saat 15.00’de başlayıp, 23.07.2017 tarihinde saat 18.00’de sona erecektir.
· Katılımcılar, yarışmanın bitiş tarihinin AKGIDA SAN. TİC. A.Ş. tarafından, gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
· Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
· Kullanıcılardan yarışma postunun altına #İçimAyranlaİyiGider etiketi ile GIF’i ayranın yanında hangi yemeği tercih ettiklerini gösterecek şekilde durdurmalarını ve yorumlarda ekran görüntüsü paylaşmalarını isteriz.
· Yarışmanın katılımcıları arasından yapılacak çekilişle 5 kişi İçim Hediye Paketi kazanacaktır.
· AKGIDA SAN. TİC. A. Ş. verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresince dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
· AKGIDA SAN TİC. A.Ş. şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alma yetkisine sahiptir.
· Yarışmanın bitiş tarihi olan 23.07.2017 saat 18.00’den sonraki katılımlar dikkate alınmayacaktır.
· Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmaları durumunda ikramiyeleri verilmez.
· Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
· Katılımcılar yarışmaya birden fazla paylaşım ile katılım hakkına sahiptir ancak sadece bir kez kazanabilirler.
· Kazanan katılımcılar, 25.07.2017 tarihinde İçim Facebook sayfasından açıklanacaktır.
· Hediyelerin kazananlara teslimi, 07.08.17 yerine 12.08.2017 tarihleri arasında yapılacaktır.
· AKGIDA SAN TİC. A.Ş.'nin kazananlar ile birebir iletişime geçme zorunluluğu yoktur. Tüm yarışmacıların kazanan açıklamalarını ilgili internet adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. AKGIDA SAN TİC. A.Ş. tarafından gönderilebilecek herhangi bir e-postanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınmaması durumunda AKGIDA SAN TİC. A.Ş. hiçbir sorumluluk kabul etmez.
· Kazanan kişiler, iletişim bilgilerini eksiksiz iletmekle yükümlüdür. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle AKGIDA SAN TİC. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilir.
· Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran AKGIDA SAN TİC. A.Ş.'ye aittir.
· Katılımcılar arasından kazanan olarak 5 asil, 5 yedek kullanıcı belirlenecektir. Asil kazanana ulaşılmaması durumunda yedek kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.
· Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan asil kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde AKGIDA SAN TİC. A.Ş. tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılır.
· Gönderilen hediyelerin kargo ücreti AKGIDA SAN TİC. A.Ş’ye aittir.
· Gönderilen hediyelerin tesliminde yaşanabilecek gecikmeler ve hediyelerdeki olası deformasyonlardan AKGIDA SAN TİC. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
· AKGIDA SAN TİC. A.Ş., kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
· Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyalin AKGIDA SAN TİC. A.Ş. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan AKGIDA SAN TİC. A.Ş.'nin seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle AKGIDA SAN TİC. A.Ş.'nin dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne as altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülmez surette kabul ve taahhüt ederler.
· Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, ilgili kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve AKGIDA SAN TİC. A.Ş.'nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
· Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
· Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı cep telefonu numarası, e-posta adresi ve isim/soyisim ile yarışmaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilir.
· Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve AKGIDA SAN TİC. A.Ş. çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
· AKGIDA SAN TİC. A.Ş. kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojileri kullanılarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapılmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
· Yarışma boyunca ve sonrasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının bütün yarışma verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
· Sunulan adres ve kimlik bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
· Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazananı haksız yolla etkilemeye çalışan herhangi bir işlem tespit edildiğinde, ilgili tüm kullanıcılar bu kampanya özelinde ve diğer tüm AKGIDA SAN TİC. A.Ş. kampanyaları için katılım hakkını kaybedecektir. AKGIDA SAN TİC. A.Ş. veya ilgili ajans yetkilileri tespit ettikleri bu haksız işlemle ilgili kullanıcıya herhangi bir bilgi vermek ve açıklama yapmak zorunda değillerdir. Bu haksız işlemlere örnek olarak sahte veya asılsız profillerden paylaşım yapılması, başvuru yapılması sayılabilir.
· AKGIDA SAN TİC. A.Ş. düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucusundan kaynaklanan virüs, aşırı yükleme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
· Kullanıcı, diğer yarışmacılarla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. AKGIDA SAN TİC. A.Ş. bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
· Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
· AKGIDA SAN TİC. A.Ş. katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"