Gönderen Konu: Şok Market:Vivaldi Çay seti hediyeli yarışma-24 Temmuz son  (Okunma sayısı 336 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9654
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Tanıdığın en çay âşığı kim? Takip et, o arkadaşını yoruma etiketle, Vivaldi Çay Takımı kazanma şansı yakala!

Bu kampanya, Yıldız Holding Şok Marketler tarafından düzenlenmektedir.
Yarışmaya, 17.07.2017-24.07.2017 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasını takip edip Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  adresindeki paylaşımın altında yorum olarak 1 (bir) arkadaşını etiketleyenler katılım sağlayacaktır.
Yarışma sonucunda seçilecek 1 kişiye Vivaldi Çay Seti hediyesi verilecektir.
Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes kampanyaya katılabilir. Kazanılan ödül paraya çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
Ödül kazanan katılımcı, 24 Temmuz haftası Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında duyurulacaktır.
Kazananlar ilan edildikten sonra talihlilerden özel mesaj yoluyla ad-s0yad, cep telefonu, e-mail ve posta adresi Instagram mesajları üzerinden beklenecektir. Talihli 7 gün içinde bilgileri vermekle yükümlüdür.
Bu yarışmaya Şok Marketler çalışanı, Şok Marketler’in reklam ajansı çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri kendilerine ve/veya yasal temsilcilerine verilmez. Şok Marketler bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödül dahil dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
Şok Marketler kişilerin bilgilerini kullanma hakkını saklı tutar.
Şok Marketler kampanya boyunca ve sonrasında, yarışmada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen kişileri ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem veya kazanılan ödülü tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır. Her yarışmacı bu yarışma özelinde sadece bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir. Aynı yarışmacının farklı hesaplarla aynı yarışmayı kazandığı tespit edildiği durumlarda, ilan edilmiş olsa dahi bu yarışmacıya sadece bir adet ödül verilir.
Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi münhasıran Şok Marketler tarafından yapılacaktır. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Yıldız Holding Şok Marketler kampanya kayıtları esas alınacaktır.
Şok Marketler’in söz konusu yarışmayı tek taraflı olarak dilediği tarihte sonlandırma hakkı mahfuzdur.
Kampanyaya katılan herkes; kampanya şartlarını, gizlilik politikasını ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
Yıldız Holding Şok Marketler, kampanyanın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Yıldız Holding Şok Marketler tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde Yıldız Holding Şok Marketler’in katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkı vardır.
Kampanyaya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Yıldız Holding Şok Marketler veya bu kampanyayla ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Yıldız Holding Şok Marketler kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Yıldız Holding Şok Marketler kampanyaya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir.
Şok Marketler Ticaret A.Ş. Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No: 35 B/1 Üsküdar/İSTANBUL
Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Yıldız Holding Şok Marketler yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Yıldız Holding Şok Marketler, tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.