Gönderen Konu: Yapı Kredi'de Otomatik ödeme talimatı ver, her fatura için 10 TL puan kazan!  (Okunma sayısı 395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 183
11 Temmuz – 10 Ağustos 2017 arasında bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel kredi kartından verdikleri, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 50 TL puan kazanabileceklerdir.
Kampanya kapsamında vadesiz mevduat hesabından veya bireysel kredi kartından verilen yeni otomatik fatura ödeme talimatları değerlendirilecektir.
Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Temmuz – 10 Eylül 2017 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Eylül 2017 tarihinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır.
Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.
Kampanya süresi içerisinde, kampanya dönemi öncesinde hesaba verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanırsa veya kredi kartına verilen fatura talimatı iptal edilip hesaba bağlanırsa kampanyaya dahil değildir.
Müşterilerimizin, kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.
Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir.
Kredi kartı hesabından otomatik ödeme talimatı ile yapılan fatura ödemelerinden kampanya kapsamında 2017 sonuna kadar ücret alınmayacaktır.
World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez
Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 15 Şubat 2018 tarihinde müşteriden geri alınacaktır.
Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470'e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.