Gönderen Konu: Cinemaximum-4 kişiye DVD seti (14.7.2017)  (Okunma sayısı 218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4050
Cinemaximum-4 kişiye DVD seti (14.7.2017)
« : 13 Temmuz 2017, 16:06:42 »
2 arkadaşını etiketle ve 2017'de #Cinemaximum'da izlemeyi en çok sevdiğin filmi bizimle paylaş, orjinal "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi", "Doctor Strange" ve "Moana" DVD setini kazan!

#Cinemaximum DVD Ödüllü Facebook Yarışması
Cinemaximum·13 Temmuz 2017 Perşembe
1. Cinemaximum Facebook sayfasında yer alacak “DVD Ödüllü Facebook Yarışması” adlı yarışma 13 Temmuz Perşembe günü 12:00’da başlayıp 14 Temmuz Cuma günü saat 13:00’da sona erecektir. Kazananlar 14 Temmuz Cuma günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi Cinemaximum tarafından uzatılabilir. Kazananlar Cinemaximum Facebook sayfasında duyurulacaktır.
2. Paylaşılan yarışma içeriğinde 2 arkadaşını etiketleyen ve 2017'de #Cinemaximum'da izlemeyi en çok sevdiği filmi bizimle paylaşan 4 kişi orjinal "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi", "Doctor Strange" ve "Moana" DVD setini kazanmaya hak kazanacak. Hediye set yorumu yapan ve kazanan olarak açıklanan kişi adresine gönderilecektir.
3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde Cinemaximum Facebook sayfasındaki yarışma görselininde yorumlara kurallara uygun şekilde yorum yazması gerekmektedir. "DVD Seti" kazanan yarışmacılardan Facebook özel mesaj yoluyla iletişim bilgileri alındıktan sonra 3 hafta içerisinde kargo yoluyla adreslerine gönderilecektir.
4. Yarışmaya “Mars Cinema Group” çalışanları katılamaz.
5. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
6. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Facebook sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Cinemaximum sorumlu değildir.
7. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
8. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılabilir fakat ödül kazanamazlar.
9. Cinemaximum yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
10. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 2 gün içerisinde Facebook mesaj yoluyla Cinemaximum ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 2 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.
11. Yarışmaya katılanların Cinemaximum Facebook sayfasını beğenmiş olmaları gerekmektedir. Cinemaximum’un talep etmesi halinde ekran görüntüsü yoluyla bunu kanıtlamaları istenebilir.
12. Yarışma görseline yorum yapan herkes yarışmaya katılmış ve yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"