Gönderen Konu: Türk Telekom Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 1946 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Bu kampanya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 20.06.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02/1635-3720 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 23.06.2017(saat:00.01)-31.08.2017(saaat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki Türk Telekom aboneleri PAKET yazıp ücretsiz olarak 9090’a kısa mesaj gönderdikten sonra Türk Telekom tarafından telefonlarına gönderilecek listede bulunan Renkli Yaşam Paketi (Sinema Paketi (FILM), Astroloji Paketi (BURC ADI), Karikatür Paketi (GUL), Anadolu Ajansı Haber Paketi (HABER), Kadınca Yaşam Paketi (KADIN), KPSS İş İlanları Paketi (KPSS), İddaalı Haber Paketi (IDDAA), Kamu Haber Paketi (KAMU)) içerisinde yer alan herhangi bir servisin anahtar kelimesini yazıp tekrar ücretsiz olarak 9090’a kısa mesaj gönderdiklerinde her bir paketin üyeliği için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Abonelikler bir aylık olup tüm paketlerin ücreti aylık 8,00 TL(tüm vergiler dahil)’dir. Çekilişte 1 kişi Hyundai Yeni i10 1.0 jump 2017 Model Otomobil (değeri:49.900,10 TL), 1 kişi Apple iPhone 7 32 GB Cep Telefonu (değeri: 3.299,00 TL), 3 kişi Apple Watch Seri 1 42mm Gümüş Rengi (birim değeri: 1.149,00 TL), 1 kişi Türk Telekom Honor 7 Cep telefonu (değeri: 1.100,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 13.09.2017 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd. Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:15 Daire:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19.09.2017 tarihinde Star Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 04.10.2017, yedek talihliler 19.10.2017 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, tescili bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Katılımcılardan gönderdikleri kısa mesaj için belirtilen abonelik ücreti dışında ekstra bir kısa mesaj ücreti alınmayacaktır. Paket bedeli faturasız hatların bakiyesinden anında düşülecek, faturalı hatların ilgili dönem faturasına yansıtılacaktır. Kullanıcılara her abonelik yenilemesinden en geç 24 saat önce bilgilendirme mesajı gönderilecek ve aboneliği en geç 24 saat sonrasında yenilecektir. Paket aboneliğini iptal etmek için “IPTAL” boşluk, üye olunan servisin “ANAHTAR KELİMESİ” sms olarak 9090’a (ücretsiz) gönderilmelidir. Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. Bu çekilişe Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Türk Telekom Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2017, 15:02:18 »
Zamaninda bu paketlerden ingilizce kursu kazanmistim ama yil 2007 falandi. 10 yilda o kadar sey degisti ki katilim ucuyor. Ucuk katilimlar geliyor. Yine eser 1 katilim yapip gececegim.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2017, 17:05:39 »
Hareket olmadığından biten kampanyalara geçmiş, bitmesine daha 9 gün var

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2017, 21:28:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Zamaninda bu paketlerden ingilizce kursu kazanmistim ama yil 2007 falandi. 10 yilda o kadar sey degisti ki katilim ucuyor. Ucuk katilimlar geliyor. Yine eser 1 katilim yapip gececegim.
Ben ilk avea zamanlarıydı katılmıştım buna.21 tane lg netbook veriyordu katılım 10 damı ne kaldıydı :) tabi sonra bu katılımlardaki sıfırlar bir anda arttı ve artık hayal.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2017, 22:52:50 »
Ben ilk avea zamanlarıydı katılmıştım buna.21 tane lg netbook veriyordu katılım 10 damı ne kaldıydı :) tabi sonra bu katılımlardaki sıfırlar bir anda arttı ve artık hayal.
Aynen dostum o zaman facebook yeni cikiyordu, simdi tv de reklami olmasa face instagram twitter scorp mcorp derken ucuyor katilim. Bakma araba vermese ben gsm kampanyalarina yillardir katilmiyordum.

Çevrimdışı winy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2017, 22:20:31 »
13 eylülde çekilmiş. Sonuçtan haberi olan var mı?

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2017, 22:45:51 »
13 eylülde çekilmiş. Sonuçtan haberi olan var mı?