Gönderen Konu: Aytemiz Gaz Alın Kazançlı Çıkın!  (Okunma sayısı 410 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucelc

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 246
    • İyi gelecek elçileri
Aytemiz Gaz Alın Kazançlı Çıkın!
« : 07 Temmuz 2017, 11:55:41 »
Aytemiz Kart ile tek seferde ve farklı günlerde 3 defa 45 TL ve üzeri Aytemiz Gaz alın, 15 TL değerinde yakıt puan kazanın!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinAytemiz yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda farklı günlerde ve tek seferde 3 defa Aytemiz Gaz alımı yapan Aytemiz Kart kullanıcıları 15 TL değerinde yakıt puan kazanma fırsatını yakalıyor.

5 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya katılmak isteyen Aytemiz Kart sahiplerinin; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakarak 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kartlarını aktif hale getirmeleri yeterli olacak.

Yakıt puanlar 45 TL ve üzeri üçüncü Aytemiz Gaz alımından sonra 24 saat içerisinde kartlara yüklenecek olup tüm yakıt alımlarında kullanılabilecek. Tüketiciler kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 15 TL değerinde yakıt puan kazanabilecek.

Kampanya koşulları :

    Kampanya 5 Temmuz 2017 – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki Aytemiz Kart & Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda geçerlidir.
    Kampanya dahilinde Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda, tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz Kart ile yapılacak 45 TL ve üzeri 3. Aytemiz Gaz alışverişlerine; Aytemiz Kart veya Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda yakıt alımlarında kullanmak üzere 15 TL değerinde hediye puan verilecektir.

    Kampanyadan her kart sadece 1 kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.

    Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda, Aytemiz Kart kullanılarak nakit veya kredi kartıyla yapılan sadece Aytemiz Gaz alımları kampanya kapsamındadır.

    Kampanya kapsamında kazanılan 15 TL’lik ödüller Aytemiz Kart ile yapılan 3. Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenir. Hediye 15 TL değerindeki Aytemiz Kart Puan’ın son kullanım tarihi 31 Ağustos 2017 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.

    Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakarak 8869’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)

    Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya 10.000 Aytemiz Kart kullanıcısı ile sınırlıdır.

    Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

    Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesi ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.


Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için Aytemiz Kart - Aytemiz Gaz Kampanyası
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
iyi gelecek elçilerine katıl birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz kazan : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak...