Gönderen Konu: Ankastre Set Tavsiyesi  (Okunma sayısı 3115 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
Ankastre Set Tavsiyesi
« : 30 Haziran 2017, 18:02:51 »
Ben bu ürünü almayı düşünüyorum ne dersiniz  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Ankastre Set Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2017, 19:11:42 »
Sadece fırın için Vestel afb 1004 fırını satan birçok arkadaş var.Ğrün gayet güzel ve bu fırından iyi bence.Onlara sorabilirsin yara sahibinden de satanlarla pazarlık edebilirsin.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2017, 19:50:34 »
Netteki yorumlara baktım genelde ferre öneriyorlar sizin görüşlerinize de  ihtiyaçım var

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2017, 22:55:26 »
Biz Bosch aldık çok memnunuz. Uzatılmış garantide yaptırdım (bulaşık makinesi ve fırına)

Silverline dan uzak dur da, kurulum ücretli ve satış sonrası rezaletmiş. 2015-2016'da ben alırken çok şikayet vardı, kaynıyordu piyasa.

Ben Philips ve Vatan Bilgisayar la davalık oldum TV işinde. Forumda da yazmıştım, alırsın kurarlar da. özellikleri karşılıyor mu çok önemli.

Pahalı al demiyorum ama balon pazarlama oyunlarına gelme. Ucuzsa bir huylan derim.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2017, 00:47:32 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2017, 23:43:03 »
Ocak v3 set üstü tavsiye edemem ama White Daisy diye bir davlumbaz markası var n11 de 210 liraya aldik 1 ay önce fiyat performans ürünü karbon filtre ile de kullanılabiliyor kumandasi mevcut cam paneli var 3. Seviyede sesi yüksek ama tüm hava temizleme kapasitesi gayet yüksek tavsiye edebilirim
Ayrıca kargo ücretsizdi
Tavsiyem alırken hangi kargo ile gönderdiklerine dikkat edin horoz lojistik ile gelirse 1 haftadan fazla sürüyor gelmesi biz aldığımızda mng ile 3 günde geldi kargo sapasağlam şekilde
Bi bakın derim yorumlara ayrıca set halinde almak çoğu zaman indirim sağlamaz tamamen satış stratejisi bu bilginiz olsun
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2017, 00:30:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ocak v3 set üstü tavsiye edemem ama White Daisy diye bir davlumbaz markası var n11 de 210 liraya aldik 1 ay önce fiyat performans ürünü karbon filtre ile de kullanılabiliyor kumandasi mevcut cam paneli var 3. Seviyede sesi yüksek ama tüm hava temizleme kapasitesi gayet yüksek tavsiye edebilirim
Ayrıca kargo ücretsizdi
Tavsiyem alırken hangi kargo ile gönderdiklerine dikkat edin horoz lojistik ile gelirse 1 haftadan fazla sürüyor gelmesi biz aldığımızda mng ile 3 günde geldi kargo sapasağlam şekilde
Bi bakın derim yorumlara ayrıca set halinde almak çoğu zaman indirim sağlamaz tamamen satış stratejisi bu bilginiz olsun
MNG bemim ankastre fırını 5-6 parça ve yeniden şekillendirerek getirdi geçen hafta :)
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2017, 00:55:25 »
Ayrıca kargo ücretsizdi
MNG bemim ankastre fırını 5-6 parça ve yeniden şekillendirerek getirdi geçen hafta :)
Abi ereyon dan çamaşır makinası aldım, Yurtiçi Kargo ile gelsin diye seçmiştim siteden. Günaydın Lojistik diye bir firma getirdi. Abartmıyorum adamlar bana teslim imzası dahi almadan sokağa bırakıp gittiler. Ereyon u aradım hanımefendi diyor ki "15 dk sonra mesaimiz bitiyor, yapacağım birşey yok." Ben de çekiyor muyum ne "O zaman kargo firmasını arayın, ben teslim aldığıma dair imza atmadım, almadılar da. Çamaşır makinanız sokakta duruyor, mesuliyet almam. Başına ne gelirse gelsin beni ilgilendirmez" dedim. Anında 15 dk sonra kargocu geldi, tartıştık. İade alıp defolup gitti. Ereyon 2007'den beri alışverişim olan site ama orayla da alışverişi kestim. Yönetim zihniyeti kaliteyi düşürmüşler. 
Bu da sinirlenmeden bahçeye aileyle taşıdığımız hali :D Ondan sonra gittim Cash&Carry Metro Market'ten aldım, 100-200 fazla verdim ama hizmet belli. Havaleli, ağır ürünlerde hepsiburada gibi büyükler hariç uzak durun.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 01 Temmuz 2017, 01:01:46 »
Kargo işi tamamen şans şehre göre değişiyor aslında
Bu arada belirtmeyi unuttum ben whit Daisy kurulumu ücretli ama kendiniz de el beceriniiz varsa yapabilirsiniz garanti dışı kalmıyor diye belirtmişti satıcı.
Gelen davlumbaz iyi paketlenmiş olarak geldiği için sağlam geldi bize satıcı iyi sabitlemişti
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2017, 03:58:08 »
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim genel olarak bu ürün nasıl bu fiyata

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2017, 01:24:19 »
Fiyat oldukça iyiymiş.. sonuç nedir merak ettim