Gönderen Konu: Sikayetvar.com “online anket” çalışmasında yer al,gelir kazan  (Okunma sayısı 18406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ERAYERDEM

• Yeni Kampanyacı
  • *
tc no da istiyor arkadaşlar neyaptınız

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
tc ye ben11 tane 0 yaptım valla ne oldugunu bılmedıgım bısı ıcın tc nomu veremem  ::)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

MiniPsy

• Ziyaretçi
bi tc no ile kimse bişi yapamaz yapsada hak var hukuk var.ona çok takmayın bence.bu güne kadar 20 den fazla kimlik kaybettim bişey olmadı da kuru bi tc no danmı olcak  ::)

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
olur ya neler duyuyoruz..

Çevrimdışı gulsum23

• Acemi Kampanyacı
  • **
anket nezaman başlıyacak

Çevrimdışı midfielder7

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bi tc no ile kimse bişi yapamaz yapsada hak var hukuk var.ona çok takmayın bence.bu güne kadar 20 den fazla kimlik kaybettim bişey olmadı da kuru bi tc no danmı olcak  ::)
nasıl becerebildin o kadar kimlik kaybetmeyş :)

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
Ya site bi bana mı taktı anlayamadım. Kaçtır deniyorum bi türlü yollamadılar aktivasyon mailini
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

MiniPsy

• Ziyaretçi
olur ya neler duyuyoruz..
baban savcı olursa hiç bişi olmaz  ;) ama sizde haklısınız.burası türkiye.ayrıca konu para kazan bölümüne açılmalıydı.

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
arkadaşlar iletişimden sordum ...şöyle açıklamışlar:
 TC kimlik numarası sadece üyeliğimizin gerçekliğini teyit etmek ve mükerrer üyelikleri önlemek amacı ile istenmektedir. Bununla birlikte maalesef TC kimlik numarasını bildirmeyen üyelerimizin başvurusunu az önce belirttiğimiz gerekçele nedeni ile kabul edemediğimizi bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla
..

Çevrimdışı secret223

• Yeni Kampanyacı
  • *
2-3 hafta önce sikayetvar.com sitesinden gelen "online anket doldurup para kazanma vaadi" ile ilgili maili okudum ve siteye bunun için başvurdum. Başvuru formunda mutlaka olması gerektiği belirtilen TC kimlik no bölümünü de doldurdum. Fakat ne başvuruya cevap alabildim, ne de sitede herhangi bir ankete rastladım. Forum sitelerinde de benim gibi yüzlerce kişiye rastladım. Olası bir dolandırıcılığa karşı başlatılan örgütlenmeye katılmaya karar verdim, ayrıca cumhuriyet savcısı arkadaşlarıma da durumu şifaen ilettim, şimdi hep birlikte bu durumu takip ediyoruz. Siteden resmi ve inandırıcı bir açıklama gelip gelmemesine göre durumu resmileştireceğiz. Gelişmeleri burdan ve/veya forum sitelerinden duyuracağız.