Gönderen Konu: Vialand: 50 kişiye Jungle İstanbul için 2kişilik bilet hediyeli  (Okunma sayısı 1196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

MINI NEDEN SENİN OLMALI? Bu paylaşımın altında #minibenimolmalıçünkü hashtag'i ile en yaratıcı yorumu sen yap, Jungle İstanbul'dan çift kişilik giriş bilet fırsatını kazanan 50 şanslı kişiden biri ol!

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Bana mesaj gelmiş yalnz merak ettiğim bir konu var jungle istanbul biletiyle vialande girebilir miyiz oraya ayrı ücret mi ödeyeceğiz. Astarı aslından pahalıya gelir eğer ayrıca giriş ödeyeceksek.
:)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Bana da mesaj geldi sordum sayfaya fakat yanit gelmedi. Ama tahminimce vialande giris ayri. O tema park diye geciyordu.

ozcartman

• Ziyaretçi
jungle istanbul temaparkın içinde değil avm kısmının içinde yani temapark girişi tamamen ayrı.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
jungle istanbul temaparkın içinde değil avm kısmının içinde yani temapark girişi tamamen ayrı.
Yani gidince hiç extra ücret olmayacak degil mi
:)

ozcartman

• Ziyaretçi
Yani gidince hiç extra ücret olmayacak degil mi

jungle istanbul'u gezip gelecekseniz sadece o zaman hiç bir ücret ödemezsiniz. temaparka girmek isterseniz bilet almanız gerekir.