Gönderen Konu: Gittigidiyor 21 haziran tek adetli %50 indirim  (Okunma sayısı 554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı filibbertigibbet

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 152
Gittigidiyor 21 haziran tek adetli %50 indirim
« : 19 Haziran 2017, 22:28:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı catpat07

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8413
Ynt: Gittigidiyor 21 haziran tek adetli %50 indirim
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2017, 22:44:30 »
Kampanya Koşulları - 21 Haziran'a Özel Seçili Ürünlerde %50 İndirim Kampanyası
21 Haziran'a Özel Seçili Ürünlerde %50 İndirim Kampanyası, 21 Haziran Tarihinde GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya kapsamında, 21 Haziran Çarşamba günü saat 06:00 ile 20:00 arası her saat başı aşağıdaki listeden bir ürün, %50 indirimli olarak satışa çıkrılıp GittiGidiyor'un resmi sosyal medya hesaplarından ürünün duyurusu yapılacaktır.
Kampanyalı ürünlerin duyuruları Facebook, Twitter ve Instagram paylaşımı üzerinden olacaktır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyenlerin öncelikle GittiGidiyor'un resmi Facebook (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve Twitter (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) sayfalarını takip etmeleri gerekmektedir.
Kampanya kapsamında %50 indirimli ürünler sadece 1 (bir) adet olarak satışa sunulacaktır.
Kampanya süresince %50 indirimli olarak satışa çıkarılacak ürünler aşağıdaki gibidir. Duyurusu yapılacak ürünlerin sıralaması GittiGidiyor tarafından belirlenecektir.
Kampanya Kapsamında %50 İndirimli Olarak Satışa çıkarılacak Ürünler

SONY PlayStation 4 Pro
PHILIPS Kablosuz Bluetooth Kulaklık
JBL Bluetooth Su geçirmez Hoparlör
Vestel 82 Ekran HD Uydu Alıcılı LED TV
Gopro Hero 5 Session Aksiyon Kamerası
Apple Iphone 7
VR Gözlük
Akıllı Bileklik
Raks Olimpos Soğuk Buharlı Vantilatör
Arçelik Telve ikili Kahve Makinesi
Arçelik Çay Makinesi
Tefal OnTheGO Blender
SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite
Wltoys Kameralı Drone
Maxtor Taşınabilir Disk
GittiGidiyor'dan alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
Katılımcılar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Hukuka uygun olmayacak nitelikte bir içerik paylaşması sonucunda, Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin karşılacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.
GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş., kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri veya herhangi bir sebepten ötürü (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş'nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyadan yararlanan kişiler indirim hakkını devredemez, indirim tutarını TL olarak tahsil edemez, farklı bir tarihte kullanamaz, katıldığı kurgu dışında başka bir kurguda kullanamaz.
Kampanyaya GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. ve Alafortanfoni çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamazlar.
Kampanyaya katılan herkes, katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacak ve GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş Katılım Koşulları'na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. bu Katılım Koşulları'nı gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşulları'ndaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Katılım Koşulları'nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
:)