Gönderen Konu: 5 KİŞİYE İSTEDİĞİ BEDEN PRİMA BEBEK BEZİ TAVSİYE EDİYORUM  (Okunma sayısı 712 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

EVETTT YENİ BİR ÇEKİLİŞ DAHA !
Tavsiye Ediyorum ve Hamal İstanbul İstanbulda Hamal Ve Günlük Eleman Hizmetleri sayfalarının ortaklaşa yürüttüğü muhteşem çekilişimiz başladı... 5 kişiye İSTEDİĞİ BEDEN PRİMA BEBEK BEZİ HEDİYE EDİYORUZ!!!!
KAMPANYA ŞARTLARIMIZ OLDUKCA BASİT !
1- Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin…/ sayfalarını beğenmek. VE EN ÖNEMLİSİ SAYFALARIN PAYLAŞILMASI
2-Kampanya görselini kendi sayfanızda herkese açık olarak paylaşmak
3-Ve yorum kısmına 5 arkadaşını etiketlemek.
4- Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklamak ve incelemek...
Her 5 arkadaş etiketi +1 şans olarak eklenecektir. Yani ne kadar çok arkadaş eklerseniz o kadar şansınız olacak.
Kampanyamız 09.08.2017 başlayacak ve 10 gün sürecek, 19.08.2017'de sona erecektir
Kargo gönderimleri sponsor firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilecektir.
Sayfa beğenileri ve paylaşım olamayan arkadaşlar malesef çekilişe dahil edilmeyecektir !
Günlük hamal ve taşıma elamanı hizmeti ... Hamal ve taşıma elemanı konusunda size yardımcı oluyor aradığınız kişiyi size yönlendiriyoruz...
Hamal Ekibi iş başında arayın hizmetlerimizden yararlanın :) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Artık hamal arıyorum diyerek, sokak başlarına veya amele kahvelerine gitmeye hiç gerek kalmadı. Arayın (0216) 397 20 10
bugün bana yarın SANA UNUTMA !