Gönderen Konu: Note Cosmetics:3 kişiye Note ürünleri dolu çanta-29Haziran 23:59 son  (Okunma sayısı 384 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9632
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

notecosmetics#YazaNote etiketini kullanarak bu yaz favoriniz olan NOTE ürünüyle bir fotoğrafınızı paylaşın, içinde NOTE ürünlerinin olduğu çanta kazanın!

1.   NOTE Cosmetics ödüllü Instagram yarışması, yarışma günü belirtilen zamanda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleşecektir.
2.   #YazaNote etiketini kullanarak bu yaz favorisi olan NOTE ürünüyle bir fotoğrafını paylaşan takipçilerimizden 3 kişi içinde NOTE ürünlerinin olduğu hediye çanta kazanma şansı yakalayacaktır.
3.   Özel mesaj yoluyla gönderilen cevaplar dikkate alınmayacaktır.
4.   Aynı Instagram hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
5.   Instagram profili herkese açık kişiler yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır.
6.   Kazanılabilecek toplam ödül sayısı 3 adettir.
7.   Yarışma 19 Haziran 2017 tarihinde postun yayınlanmasıyla başlayıp 29 Haziran 2017 saat 23.59’a kadar sürecektir.
8.   Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
9.   Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
10.   Küfür, hakaret, reklam, spam içeren yorumlar kullanıcıya uyarıda bulunulmaksızın silinecek ve bu yorumlar yarışma dışı bırakılacaktır.
11.   Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılınabilinir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12.   18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz.
13.   Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
14.   Note Cosmetics, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.