Gönderen Konu: Yiğit Akü-30 kişiye 50TL’lik Migros Hediye Çeki (saat 23:59 son)  (Okunma sayısı 715 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4050
En iyi yol arkadaşın kim?
En iyi yol arkadaşını #yolarkadaşım etiketi ile yorum yazarak paylaşanlar arasından 30 şanslı kişi 50TL’lik Migros Hediye Çeki kazanıyor…


15.06.2017 tarihinde Yiğit Akü Facebook sayfasında başlayan kampanya, 16.06. 2017 tarihinde sona erecektir. Kazanan kişiler 21.06.2017 tarihinde açıklanacaktır. Kampanya süresince #yolarkadaşım hashtag’i ile  yorumda en iyi yol arkadaşınızı etiketleyerek ve Yiğit Akü Facebook, Twitter ve Instagram sayfasını takip ederek 16.06.2017 tarihinde, saat 23.59’a kadar Yiğit Akü Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında paylaşan, belirlenen 30 kişiye 50 TL değerinde Migros hediye çeki hediye edilecektir.
1. Yiğit Akü Facebook, Twitter ve Instagram hesabı üzerinde gerçekleştirilecek olan kampanya, Yiğit Akü A.Ş  tarafından düzenlenmektedir.
2. Katılımcılar, işbu yarışmaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Yiğit Akü tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
3. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
4. Bu kampanya, Yiğit Akü tarafından düzenlenmektedir. Hiçbir şekilde Facebook Inc., Twitter ve Instagram tarafından düzenlenmemekte ve sponsorluğunda yapılmamakta olup, Facebook Inc., Twitter ve Instagram ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
5. Hediyeler nakit paraya çevrilemez; kazanan yarışmacı kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
6. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
7. Kazananlar Yiğit Akü Facebook, Twitter ve Instagram hesabında duyurulacaktır.
8. Her kullanıcı sadece 1 kez ödül kazanabilir.
9. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Yiğit Akü katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
10. Yiğit Akü herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanya gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Yiğit Akü Facebook, Twitter ve Instagram sayfasında duyurulacaktır.
11. Katılımcılar kampanyaya internet yolu ile katılmakla ve Yiğit Akü Facebook adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
12. Katılımcı, bu Katılım Koşulları’nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
13. Kampanyaya ajans ve kurum çalışanları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediye ürüne hak kazanamazlar Yiğit Akü’nün bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
14. Yarışmaya Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
15. Kazanılan hediye Yiğit Akü tarafından sağlanacak olan hediye çeklerinin kullanım aralığına ait tarihlerde geçerlidir.
16. Yarışmaları kazanan katılımcılar yalnızca Yiğit Akü resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesabından duyurulur. Kazanan yarışmacılar 23.06.2017 tarihine kadar Yiğit Akü hesabına mesaj yoluyla iletişim bilgilerini ulaştırmalıdır. 23.06.2017 tarihine kadar bilgilerini ulaştırmayan katılımcılar ödül haklarını kaybeder.
17. Kazanan kullanıcıların hediyeleri kargo yolu ile adreslerine teslim edilecektir.
18. Yiğit Akü önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü düzenleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
19. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Yiğit Akü’nün yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
20. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
21. Yarışma için gönderilen içerikler hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı winy

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 516

Çevrimdışı yağmuray

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 255
Arkadaşlar buna babamdan katılıp kazanmışım daha yeni gördüm hediyeyi almam mümkün olurmu acaba? daha öncede trend yol 50 tl çekini kazanıp geç gördüğümden hakkımı kaybetmiştim lütfn bana bi yol gösterin bari bu hakkımı alabileyim sayfa kazanaları etiket yapmadan paylaştığı için ve internet erişimim kısıtlı olduğundan çok geçti 8.gün gördüm😤😔

Çevrimdışı qqarkan

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 6
geçmiş olsun...
bla bla bla

Çevrimdışı perishan

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9654
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar buna babamdan katılıp kazanmışım daha yeni gördüm hediyeyi almam mümkün olurmu acaba? daha öncede trend yol 50 tl çekini kazanıp geç gördüğümden hakkımı kaybetmiştim lütfn bana bi yol gösterin bari bu hakkımı alabileyim sayfa kazanaları etiket yapmadan paylaştığı için ve internet erişimim kısıtlı olduğundan çok geçti 8.gün gördüm😤😔

Açık açık yazmışlarşartlarda 16. maddede  :( 

Kazanan yarışmacılar 23.06.2017 tarihine kadar Yiğit Akü hesabına mesaj yoluyla iletişim bilgilerini ulaştırmalıdır. 23.06.2017 tarihine kadar bilgilerini ulaştırmayan katılımcılar ödül haklarını kaybeder.