Gönderen Konu: Koçfinans-2 kişiye kol saati (18.6.2017)  (Okunma sayısı 299 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4050
Koçfinans-2 kişiye kol saati (18.6.2017)
« : 16 Haziran 2017, 10:03:29 »
Babalar Günü yarışmamız başladı!
Onunla yaşadığınız bazı anlar vardır ki zaman hiç geçmesin istersiniz. Ona olan sevginizi bazen nasıl göstereceğinizi bilemezsiniz.
İşte size babanıza olan sevginizi göstermenin şiirsel yolu :)
Siz de Koçfinans Facebook ve Instagram sayfalarını beğenin, babanızın isminin ilk harfleriyle şiir yazıp, babanızı ya da babanız kadar çok sevdiğiniz yakınınızı etiketleyerek yorumlarda paylaşın!
Erkek kol saati kazanacak 2 şanslı kişiden biri olun!
Son Katılım Tarihi: 18 Haziran
Katılım koşulları: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Babalar Günü Yarışma Kuralları

1. 14-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Koçfinans Facebook ve Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek kampanya, Koç Finansman A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya 18 Haziran 2017 saat 23:59’da sona erecektir.
3. Kampanya süresince katılımcıların ilgili gönderiye babalarının isimlerinden oluşturdukları akrostiş çalışmasını yorum olarak yazması gerekir. Gelen yorumlar arasından Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ile seçilen 2 şanslı kişiye erkek kol saati hediye edilecektir.
5. Kampanyaya katılan herkes Koçfinans tarafından kişisel bilgilerinin saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
6. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
7. Yarışmaya katılan her katılımcının yalnızca 1 (bir) kez ödül kazanabilme hakkı bulunmaktadır.
8. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Koçfinans Facebook (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve Instagram (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) hesabında kampanya koşulları kapsamını yerine getiren herkes kampanyaya katılmış sayılır.
9.Kazananların Koçfinans Facebook (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) veya Koçfinans (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) Instagram hesabını takip etmiş olması gerekmektedir.
10. Profillerde tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Koçfinans, katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
11. Koçfinans, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
12. Katılımcılar kampanyaya Facebook veya Instagram hesaplarımızdan katılmakla kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
13. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
14. Kampanya sonucunda kazananlar, isminin Koç Finansman A.Ş.’nin sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
15. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
16. Koçfinans  çalışanları ya da 1. dereceden akrabaları yarışmaya katılamaz, kazansa da ödül alamaz.
17. Sonuçlar 20 Haziran 2017 tarihinde açıklanacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"