Gönderen Konu: Babakumanda (18 Haziran)  (Okunma sayısı 334 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8359
    • Her Gün Kampanya
Babakumanda (18 Haziran)
« : 16 Haziran 2017, 03:48:37 »
Babalar Günü'ne özel teknoloji #BabaKumanda karşınızda.

Beko'dan babalar gününe özel teknoloji: Baba Kumanda. Baba Kumanda Beko teknolojisi ile üretildi ve sadece babaların parmak izi ile çalışacak şekilde tasarlandı. Sen de #BabaKumanda hashtag'i ile Babalar Günü'ne en çok yakışan fotoğrafı paylaş, Baba Kumanda'lı 3 adet Beko Crystal TV'lerden biri babanın olsun. Baba Kumanda Babalar Günü için özel olarak üretilmiştir ve satışı bulunmamaktadır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Katılım koşulları
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Beko Baba Kumanda Yarışması Katılım Koşulları
BEKO·14 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA
▪ 14 Haziran 2017 tarihinde Beko Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan başlayan yarışmamız, 18 Haziran 2017 saat 23:59 ‘a kadar sürecektir.
Yarışmada Babalar Günü’nü en iyi anlatan fotoğrafı paylaşan 3 kişi, Beko’nun özel olarak ürettiği Baba Kumanda’lar ile birlikte, Beko Crystal TV (RGG000-B55L87525S) kazanacaktır.
▪ Kampanyaya katılımı ve ödül kazanımı için:
Instagram:
 Katılımcıların Babalar Günü’nü en iyi anlatan fotoğrafı kendi Instagram sayfalarında #BabaKumanda etiketi ile paylaşması ve @bekoturkiye sayfasını etiketlenmesi, ayrıca Beko Türkiye sayfalarını takip etmesi gerekmektedir.
 Sadece “Herkese Açık” olan hesaplarda yapılan paylaşımlar ödül kazanma hakkına sahiptir.
 Facebook:
 Katılımcıların Babalar Günü’nü en iyi anlatan fotoğrafı kendi Facebook sayfalarında #BabaKumanda etiketi ile paylaşması, Beko Facebook sayfasında yayınlanan kampanya videosu altına yorum olarak paylaşması ve Beko Türkiye sayfasını takip etmesi gerekmektedir. 
  Twitter: 
Katılımcıların Babalar Günü’nü en iyi anlatan fotoğrafı kendi Twitter sayfalarında #BabaKumanda etiketi ile paylaşması ve @beko_tr sayfasını etiketlenmesi, ayrıca Beko Türkiye sayfalarını takip etmesi gerekmektedir.
▪ Yarışmaya katılım sınırı yoktur. Her kullanıcı istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılabilir ancak sadece 1 kez ödül kazanabilir.
▪ Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
▪ Kazanacak olan 3 kişi Arçelik Pazarlama A.Ş’nin belirlediği jüri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde belirlenecek ve kazananlar Beko Türkiye Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından duyurulacaktır.
Yarışmayı kazanan 3 kişi belirlendikten sonra 20 iş günü içinde kumandalar ve Beko Crystal Tv’ler kargoya verilecektir. Kazanan illere göre kumandalar ve Beko Crystal Tv’ler talihlilere ulaşım süresi değişebilir. Arçelik Pazarlama A.Ş bundan sorumlu tutulamaz.
▪ Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için kazandığı açıklanan kullanıcıların ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini Instagram ya da Facebook sayfalarından özel mesaj yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Ödül sahipleriyle 5 iş günü içinde iletişim kurulamaması durumunda sorumluluk kabul edilmeyecek ve başka bir katılan/kazanan belirlenebilecektir.
▪ Bilgilerin gönderilmemesi, yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Arçelik Pazarlama A.Ş sorumlu değildir.
▪ Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
▪ Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
▪ Kazananlarla 26 Haziran 2017 günü katılım yaptıkları sosyal medya hesaplarından iletişime geçilerek iletişim bilgileri istenecektir.
▪ Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
▪ Kazanan kullanıcıların hediyeleri adreslerine teslim edilecektir.
▪ Arçelik Pazarlama A.Ş önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü düzenleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
▪ Bu kampanya, Arçelik Pazarlama A.Ş tarafından düzenlenmektedir. Hiçbir şekilde başka bir kurum ya da şirket tarafından düzenlenmemekte ve sponsorluğunda yapılmamaktadır.
• Katılımcılar, işbu yarışmaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Arçelik Pazarlama A.Ş tarafından iş bu yarışmada kazandıkları ödülü kendilerine iletmek ve ürünün bakım ve onarım hizmetinin sağlanması amacıyla kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Arçelik Pazarlama A.Ş. Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikasına Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ulaşabilirsiniz.
• Yarışmaya Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
• Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
• İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
• Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Arçelik Pazarlama A.Ş’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
• Yarışmaya katılan herkes, Yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Arçelik Pazarlama A.Ş tarafından yapılacaktır. Arçelik Pazarlama A.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Arçelik Pazarlama A.Ş Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
• Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
• Yarışma için gönderilen içerikler hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2017, 08:10:05 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin