Gönderen Konu: Mitsubishi Fuso Canter:3kişiye mini maket kamyonet -çekiliş-18Haziran 17:00son  (Okunma sayısı 365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9629
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Babalar Günü’ne kadar Fuso Canter’in üzerindeki en baba sözü bul, ekran görüntüsünü al, bu içeriğin altına yorum olarak paylaş, ödülü kazanan 3 şanslı kişiden biri ol!


1. Yarışma, Mitsubishi Fuso Canter’in Facebook resmi hesabı olan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ’de gerçekleşecektir.
2. Yarışma 13.06.2017 saat 19:00’da başlayıp, 18.06.2017 saat 17:00'da sona erecektir.
3. Kullanıcılardan, belirtilen zaman aralığı içinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkinde yer alan Babalar Günü postundaki Fuso Canter’in üzerindeki sözü bulup, ekran görüntüsü ile birlikte yorum olarak paylaşmaları istenecektir.
4. Yarışma sonucu, belirtilen tarih aralığında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan Mitsubishi Fuso Canter Facebook adresinde açıklanacaktır.
5. “Babalar Günü” yarışma postunun altına doğru cevabın olduğu ekran görüntüsünü, yorum olarak paylaşanlar arasından kazananlar, random.org üzerinden rastgele belirlenecektir.
6. Yarışma ödülü 3 (üç) kişiye verilecek 3 (üç) adet Mitsubishi Fuso Canter mini makettir.
7. Kazananlar Facebook sayfasından 19 – 20 Haziran 2017 tarihleri arasında duyurulacaktır.
8. Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için Facebook özel mesaj özelliği kullanılacaktır. Bu nedenle, kazanan olarak ilan edilen kullanıcıların, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesabını takip etmeleri ve iletişim bilgilerini Facebook’tan özel mesaj yolu ile Mitsubishi Fuso Canter’e iletmeleri gerekmektedir. Ödül sahipleriyle iletişim kurulamaması durumunda sorumluluk kabul edilmeyecektir.
9. Bir hafta içerisinde Mitsubishi Fuso Canter Facebook sayfası ile iletişime geçmeyen kazananın, çekiliş hakkı iptal edilecektir.
10. Mitsubishi Fuso Canter, yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
11. Mitsubishi Fuso Canter, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Yarışmaya katılanlar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.