Gönderen Konu: Bp-250 tl yakıt jürili  (Okunma sayısı 1585 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iber

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 176
Bp-250 tl yakıt jürili
« : 05 Haziran 2017, 00:21:06 »
atılım Koşulları
BP "Buradan Nereye?" yarışması BP Petrolleri A.Ş adına, “Bağdat Caddesi Hasan Ali Yücel Sk. No:26/1 Kadıköy/İstanbul adresinde” faaliyet gösteren Voden Reklam ve İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş. (Bundan sonra BP olarak adlandırılacaktır) tarafından düzenlenmektedir.
BP "Buradan Nereye?” yarışması , aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
BP “Buradan Nereye?” yarışması genel olarak 30 Mayıs 2017 Salı günü saat 09:00’da başlayıp 29 Haziran 2017 Perşembe günü saat 12:00'da sona erecektir. Kampanya buradannereye.bp.com   sitesinde yer almaktadır.
BP “Buradan Nereye?” yarışmasına katılan ve yaş dahil tüm katılım koşullarını karşılayan yarışmacılardan 5’i yetkili jüri tarafından önceden belirlenmiş objektif koşullara göre kazanan olarak seçilmeleri durumunda 250 TL değerinde hediye akaryakıt almaya hak kazanırlar. Kazananlar hediye akaryakıtı kullanabilmek için formda belirttikleri GSM numaralarından BP Müşteri Hizmetleri tarafından aranacaktır. Bu aramada kazananların BP Club Card numaraları öğrenilerek kazananın BP Club Card’nın içine 250 TL hediye akaryakıt yüklenecektir. Kazananın BP Club Card’ı olmaması durumunda kazanan BP Club Card alarak, kartını aktifleştirdikten sonra BP Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hediye yakıt yüklemesini 21 Temmuz 2017 tarihine kadar gerçekleştirebilir. Kazanan yarışmacılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde duyurulacaktır.
Yarışma jürisi; BP yetkililerinden Akaryakıt Pazarlama Müdürü Dilek Ergenekon, Pazarlama İletişim Müdürü Simge Ergun Camgozoglu, Akaryakıt İletişim Koordinatörü Ceren Sorguç’tan oluşmaktadır.
Kampanya tarihleri arasında buradannereye.bp.com  sitesi üzerinden kampanyaya katılan yarışmacılar, kampanya kurallarına uygun hareket ettikleri takdirde katılmaya hak kazanacaklardır ve kampanyadan yararlanabileceklerdir.
BP Petrolleri A.Ş adına, bu yarışmanın, ilgili yönetmeliğin 4/m - 2/ç maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 24 / Mayıs /2017 tarihli ve 52739871- 255.05.02/1320-3138 sayılı uygunluk yazısı BP Petrolleri A.Ş. tarafından alınmıştır.
Paylaşımların yaratıcı, özgün, ilginç olmasına dikkat edilerek paylaşılması gerekmektedir. Yarışmaya katılmaya uygun görülen katılımcılar yarışma jürisinin beğenisine ve oy sayısına göre değerlendirilecek. 1 kişi 1’den fazla paylaşım ile yarışmaya katılamaz.
Kazananların gireceği bilgiler, yapacağı paylaşımların mülkiyeti BP’ye ait olcak ve BP’nin uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır. Yarışma ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
Kazanan kişilerin isimleri 8.Temmuz.2017 tarihinde buradannereye.bp.com sitesinden ilan edilecektir.
Katılımcı, yarışmaya sunduğu içeriklerin kendine ait özgün içerikler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir içerik iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir içerik ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Kazanılan ödül devredilemez ve nakde çevrilemez.
Kazanan kişinin kampanya sayfasında ilan edilmesi kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
Kampanya esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
Farklı isim ve/veya Facebook adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar ve gerçek kişiler tarafından yapılmayan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
Katılımcılar, kendilerinden istenen bilgileri tam ve doğru olarak doldurmak zorundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybederler.
BP, kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle BP hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle BP ve Voden şekilde sorumlu tutulamaz.
BP  yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. BP, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
Bu kampanyaya BP ve Voden çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, BP Petrolleri A.Ş’nin ve Voden Reklam ve İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş.’nin kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı catpat07

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 8422
Ynt: Bp-250 tl yakıt jürili
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2017, 10:30:40 »
tam olarak ne yapılması gerekiyor ?
:)

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 12925
Ynt: Bp-250 tl yakıt jürili
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2017, 10:33:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
tam olarak ne yapılması gerekiyor ?
Sen nereye gitmeyi hayal ediyorsun?
Sen de BP Ultimate Euro Diesel ile nereye ve neden gitmek istediğini yaz, 250 TL değerinde hediye akaryakıt kazanma şansı yakala.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı yağmuray

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 255
Ynt: Bp-250 tl yakıt jürili
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2017, 00:08:00 »
Bu açıklandımı acaba?

Çevrimdışı yağmuray

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 255
Ynt: Bp-250 tl yakıt jürili
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2017, 14:03:58 »
 ::)??

Çevrimdışı ozlemce108

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4910
Ynt: Bp-250 tl yakıt jürili
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2017, 05:08:07 »
Aciklanmis. Linke tiklayinca kazananlar cikiyor.

Çevrimdışı sanko86

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 6650
 • Şükürler olsun....
Ynt: Bp-250 tl yakıt jürili
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2017, 10:34:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche