Gönderen Konu: Haziran 2017 market kampanyaları  (Okunma sayısı 8829 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Haziran 2017 market kampanyaları
« Yanıtla #20 : 03 Haziran 2017, 13:14:37 »
carrefourda

Çevrimdışı savaşcı

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #21 : 03 Haziran 2017, 13:33:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
carrefourda
tteşekkürler

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #22 : 03 Haziran 2017, 23:47:26 »
              [/color][/size] Coca Cola Migros Kampanyası[/size][/font]
Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. “Hediye Kazanma Şansı” kapaklı Coca-Cola, Coca-Cola Zero ve Coca-Cola Light Pet 1.5L şişe ürünlerinin kapaklarının altında hangi ürünü kazandığınızı belirten “Migros Makarna Hediye”, “Migros Bulgur Hediye”, “Migros Mercimek Hediye” veya “Migros Pirinç Hediye” yazısından birini bulduğunuzda, bu kapağı Migros mağazasının satış yetkilisine 20 Mayıs 2017 ile 10 Temmuz 2017 tarihleri arasında götürerek kapakta belirtilen kazandığınız ürünü teslim alabilirsiniz.
Hediye olarak belirlenmiş ürünler; Migros Makarna Çeşitleri 500 gr (burgu,fiyonk,spagetti,tel şehriye ve arpa şehriye), Migros Bulgur Çeşitleri 1000 gr (köftelik, pilavlık), Migros Kırmızı Mercimek 1000 gr ve Migros İthal Pilavlık Pirinç 1000gr’dır.Bu kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ve sadece Migros mağazalarında geçerlidir.
Kapakların kampanyaya katılan Migros satış noktalarına götürülmesi tüketicinin sorumluluğundadır ve Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’nin bu konuya ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Promosyon kapaklarının karşılığı nakit (Türk Lirası veya Döviz) veya promosyona dahil edilmiş ürünler dışında kalan bir ürün olarak talep edilemez.
Promosyon süresince üretimi ve dağıtımı yapılan “Hediye Kazanma Şansı” kapaklı promosyonlu Coca-Cola, CocaCola Zero ve Coca-Cola Light Pet 1.5L şişe ürünlerin her ikisinden birinin kapağının altında hangi hediyeyi kazandığınızı belirten “Migros Makarna Hediye”, “Migros Bulgur Hediye”, “Migros Mercimek Hediye” veya “Migros Pirinç Hediye” ifadesi yer alacaktır. Bununla birlikte bu durum, promosyonlu ürünlerin kapalı olması ve dağıtımın tesadüfi yapılması sebebiyle, 2 adet promosyonlu ürün alan tüketicinin mutlaka hediye ürün kazanacağı şeklinde bir taahhüt olarak değerlendirilemeyecektir.
Yapılan tesadüfi dağıtımdan Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.
Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından durdurulabilir veya sonra erdirilebilir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., şüpheli bulunan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği ve şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Promosyon kurallarının tümünü, “Hediye Kazanma Şansı” kapaklı promosyonlu Coca-Cola, Coca-Cola Zero ve Coca-Cola Light Pet 1.5L şişe etiketlerinin arkasından, promosyona katılan Migros satış noktalarında yer alan duyuru materyallerinden, Migros’a ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin. tr internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Bu promosyon 20 Mayıs 2017 ile 10 Temmuz 2017  tarihleri arasında T.C. sınırları içinde ve sadece Migros mağazalarında geçerlidir.
Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 05 Haziran 2017, 17:00:44 »
doritos risk migros sonuçları moneyclub te açıklandı
bende 68 de 68 var katılanlar baksın katılım çok az,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 05 Haziran 2017, 17:42:17 »
ikinci dimes bianchi yide 980 liradan az önce sattım
paralı alıcılar sahibinden de letgo alıcısı aç  :)
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, 17:43:33 Gönderen: klewx »

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 05 Haziran 2017, 21:07:10 »
Knorr komili çekilişi ne zaman açıklanacak

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 05 Haziran 2017, 22:33:41 »
migroslar da mango 2.95 e indi hiç denemeyenlere
güzel bir fırsat bu dönem tbg meyve 10 lirada 1-2 veriyor
az ama bu fiyatta buda fırsattır,

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #27 : 05 Haziran 2017, 22:39:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
migroslar da mango 2.95 e indi hiç denemeyenlere
güzel bir fırsat bu dönem tbg meyve 10 lirada 1-2 veriyor
az ama bu fiyatta buda fırsattır,

kapalım usta sağol.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 06 Haziran 2017, 14:16:57 »
sinema da kaçıranlara fırsat İran yapımı Hz.Muhammet(sav)in
hayatını anlatan film bu gece 21.00 de ATV de kasım ayında
sinemada izledim benim izlediğim seansta salon tıklım tıklımdı özellikle çocukluğu ve gençliğinden güzel ayrıntılar
bu filmde tüm eleştirilere rağmen en iyi peygamber yapımları
iran sinemasından çıkıyor sevenleri kaçırmasın,

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 06 Haziran 2017, 15:28:21 »
Teşekkür ederim izlemeyi düşünüyorum