Gönderen Konu: SporPaketim 100 Kişiye 10 TL  (Okunma sayısı 805 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TugayKose

• Yeni Kampanyacı
  • *
SporPaketim 100 Kişiye 10 TL
« : 28 Mayıs 2017, 13:25:55 »
Sporpaketim . net web adresinde 250 Gram GojiBerry, 3 Paket Granola Müsli, 4 Paket Kuruyemiş/Kurumeyve, En Az 5 Adet Sağlıklı Meyveli Atıştırmalık ürünlerini içeren Fit Paket 75 TL... Bu iletiyi okuyanların öncelikli olduğu sınırlı sayıda kişinin faydalanacağı 10 TL indirimle Fit Paket'e 65 TL'ye sahip olabilirsiniz.

ABONE OL'a tıkla. Fit Paket'i Seç. Üyelik bilgilerini girerek ilerle. Kupon Kodu ekranına RAMAZAN10TL yaz kart bilgilerini gir 65 TL fiyatıyla sahip ol.

NOT: 8 Haziran tarihine kadar abone olanlara kutuları 15 Haziran'da ücretsiz kargo ile ulaştırılacak. Aylık gönderim yapılan kutuların içerikleri her ay yenileniyor. Ve kredi kartlarından ödemeler her ayın 9'unda çekiliyor. Kart bilgileriniz BDDK güvencesi altındadır.

Tek seferlik paket almak istiyorsanız ilk kutunuz adresinize geldikten sonra tek tıkla aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Fit Paket'e 65 TL'ye sahip olabileceğiniz kupon kodu RAMAZAN10TL . Aboneliğiniz devam ettiği sürece adresinize gelecek kutunuz için her ay kredi kartınızdan aynı ücret çekilecektir.

Facebook, Twitter, İnstagram @Sporpaketim bizi takip edebilirsiniz.

Sporpaketim . net

Çevrimdışı TugayKose

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: SporPaketim 100 Kişiye 10 TL
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2017, 15:31:56 »
Fit Ekstra Paket RAMAZAN15TL Kupon Kodu ile 105 TL yerine 90 TL! SINIRLI SAYIDA!