Gönderen Konu: 60000mil ve vergiler ile SAN FRANCİSCO bileti TURKCELL PLATİNUM Uygulamasından  (Okunma sayısı 766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 17.05.2017 tarih ve 24951361-255.01.02/1232-2976 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanyada; 26.05.2017 (SAAT: 00.01)– 01.07.2017 (SAAT: 23:59) tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ait Platinum mobil uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla akıllı telefonları üzerinden Platinum mobil uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soy ad, adres, bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 36 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 04.07.2017 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 2.250,00 TL değerinde 01.10.2017-31.10.2017 tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde Türk Hava Yolları Atatürk havalimanı kalkışlı tarifeli uçak ile İstanbul-San Fransisco – İstanbul tek kişilik gidiş dönüş uçak bileti ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 06.07.2017 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 21.07.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 05.08.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell Platinum abonelerine yöneliktir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. THY çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.