Gönderen Konu: Watsons Türkiye  (Okunma sayısı 1937 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Watsons Türkiye
« : 19 Mayıs 2017, 21:14:32 »
Türkiye’nin ilk Online Sağlıklı Yaşam Festivali Başlıyor! W'estival 21 Mayıs Pazar günü saat 10.00’dan itibaren 8 saat sürecek kesintisiz canlı yayını ve sürpriz hediyeleri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde, Youtube kanalımızda ve Facebook sayfamızda🎉

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: Watsons Türkiye
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2017, 00:07:05 »
kpss var ama olsun erkenden çıkarım zaten sınavdan :)
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Watsons Türkiye
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2017, 23:19:01 »

Kazananlar
1 Aylık Spotify Premium Üyeliği Kazananlar Kazananların Premium Üyelik kodları Twitter DM üzerinden gönderilecektir. 1) @fundacer 2) @TulinSural 3) @Y_Karabelli 4) @sibelgoktugmert 5) @shiro_sakata 6) @varolamadim
  • Watsons Sağlıklı Yaşam Seti Kazananlar Kazananların Ad Soyad Adres ve Telefon bilgilerini Twitter DM üzerinden bekliyoruz. @araczz @ask_ne_demek @aynurcandan @cilektadinda @fevziyeCer @fundaylmzzz @havva17777 @hulyadedeoglu @SAysenrlgn @TugceDastan @uykucuperson @WinnerisMatoki @_pelinkaya_ @avciebruu @Aysenrlgn @BusraaKahramann @dbcserao @dengesizbayan91 @fundacer @gokcerenk @happymood00 @hilaalyildirim @iremfindik @leman_uysal @MavisTrk @mmiracnuur @MorMarul_ @Nurten_Sultan @PCGunes @Sevgi_Akgunes @SheWooolfff @sibelgoktugmert @sibelinniiz @sseda_d @TarikozcanTarik @teber_hatice @tu2che @tubatuba275 @TugceDastan @uykusuk @varolamadim @Y_Karabelli @yasemin_kalkan @yelda_koylu @ylmzcakmak @yunuseras58
  • 1 Aylık YogaŞala Üyeliği Kazanan Kazananın iletişim bilgilerini Twitter DM olarak bekliyoruz. Kazanan: @KilincTugba Yedek: @araczz
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!