Gönderen Konu: 10 kişiye 25 tl gittigidiyor hediye çeki  (Okunma sayısı 3470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: 100 kişiye 25 tl gittigidiyor hediye çeki
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2017, 13:26:49 »
kaç saniyede yapıyorsunuz merak ettim :)

Çevrimdışı furkan1818

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2017, 14:36:03 »
tamama basılmıyor bende de..

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 19 Mayıs 2017, 19:44:31 »
29 sanıye dedi ama küsüratını unuttum ;D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 19 Mayıs 2017, 20:05:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
29 sanıye dedi ama küsüratını unuttum ;D
ben 33 yaptıydım olmadı bak şimdi :D

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #14 : 19 Mayıs 2017, 20:23:59 »
hangi tarayıcı ile yapıyorsunuz  ::)

chrome ve mozillada tamam calışmadı.
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #15 : 19 Mayıs 2017, 20:40:22 »
ben yapamadım valla  :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 19 Mayıs 2017, 22:44:45 »
ŞARTLARDA ÇEKİLİŞ İLE 10 KİŞİYE DİYOR HEDİYE İÇİN???

1. GittiGidiyor UEFA Şampiyonlar Ligi Bilgi Yarışması, 18 Mayıs 2017 tarihinde GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. tarafından Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
2. Yarışmaya katılım Facebook, Twitter ve Instagram paylaşımı üzerinden olacaktır. Bu nedenle yarışmaya katılacakların öncelikle GittiGidiyor’un resmi Facebook (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) Twitter (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) takip etmeleri gerekmektedir.
3. Yarışmacıların 22 Mayıs 2017 tarihine kadar Poltio sayfasında yer alan UEFA Şampiyonlar Ligi ile ilgili ne kadar bilgi sahibisiniz? (hhttps://www.poltio.com/quiz/119/uefa-sampiyonlar-ligi-ile-ilgili-ne-kadar-bilgi-sahibisiniz) soruları cevaplamaları gerekmektedir.
4. Yarışmacıların testte yer alan soruları cevapladıktan sonra isim-soyad bilgilerini ve GittiGidiyor hesaplarına bağlı e-mail adreslerini çekilişe katılabilmeleri için girmeleri gerekmektedir.
6. Çekiliş random.org aracılığıyla yapılacaktır.
7. Katılımcıların 18, yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Aksi halde, yarışmayı kazansalar bile ödül almaya hakları olmayacaktır.
8. GittiGidiyor Blog testindeki soruları en kısa sürede en çok doğru cevabı veren ve çekilişe katılan 10 kişi GittiGidiyor alışverişlerinde geçerli 25 TL’lik hediye çeki kazanacaktır.
9. Kazananlar, GittiGidiyor resmi Facebook hesabından 25 Mayıs 2017 tarihinde duyurulacak ve aynı gün kendileri ile özel mesaj aracılığıyla iletişime geçilecektir.
10. Katılımcılar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Hukuka uygun olmayacak nitelikte bir içerik paylaşması sonucunda, Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin karşılacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.
11. Sahte hesaplar üzerinden yarışmaya katılarak ödül kazandığı tespit edilen kullanıcılar ödülden men edilecektir. GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
12. GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş., yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri veya herhangi bir sebepten ötürü (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
13. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
14. Kazanan kişi hediyeyi devredemez, hediye tutarını TL olarak tahsil edemez, farklı bir tarihte kullanamaz, katıldığı kurgu dışında başka bir kurguda kullanamaz.
15. Kazanılan hediye çekleri Aralık 2017 sonuna kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Hediye çeklerini kullanmak için GittiGidiyor hesabına sahip olunmalı veya yeni üyelik açılmalıdır. Hediye çeki GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
16. Yarışmaya GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. ve Alafortanfoni çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar. Böyle bir durumun tespiti halinde, GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.’ye karşı herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
17. Yarışmaya katılan herkes, katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Yarışma Şartları’na uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacak ve GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. bu Katılım Koşulları’nı gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşulları’ndaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
18. Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 19 Mayıs 2017, 22:53:49 »
Düzeltmişşer çöp oldu artık
Futbol bilgine güveniyor musun? UEFA Ligi ile ilgili testi çöz, GittiGidiyor’dan 25 TL değerinde hediye çeki kazanacak 10 kişiden biri ol! Kampanya katılım koşulları GittiGidiyor Facebook sayfasında

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
Ynt: 10 kişiye 25 tl gittigidiyor hediye çeki
« Yanıtla #18 : 22 Mayıs 2017, 17:57:09 »
tamama bir tek ben mi tıklayamıyorum ?
bugün bana yarın SANA UNUTMA !

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: 10 kişiye 25 tl gittigidiyor hediye çeki
« Yanıtla #19 : 22 Mayıs 2017, 19:40:16 »