Gönderen Konu: Bilkent Center Ankara  (Okunma sayısı 540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 865
Bilkent Center Ankara
« : 16 Mayıs 2017, 13:55:12 »
21 Mayıs 2017
TERLİK YAĞMURU YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI
1.      “Terlik Yağmuru” adlı oyunumuz 10.05.2017 – 21.05.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek katılımlar kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.
 
2.      Kampanyaya katılım için; katılımcılar Instagram kullanmalı ve Bilkent Center’ın sosyal medya mecralarını takip etmelidir.                     (Facebook: /BilkentCenterAVM Twitter: @BilkentCenter Instagram: @bilkentcenter)
 
3.      Katılımcı sayısında bir sınırlama yoktur.
 
4.      Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 
5.      “Terlik Yağmuru”na katılım Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden gerçekleştirilecektir.
 
6.      Sitenin ana sayfasında yer alan ikonlar tıklanarak, sayfalarımızı takibe alıp, oyuna başlayabilirsiniz.
 
7.      Oyunda yağan terliklerden kaçarak, sebze, meyve ve diğer yiyecekler yakalanarak en fazla puan toplanmaya çalışılmalıdır.
 
8.      En çok puan toplayan ilk 3 katılımcı, hediyelerin sahibi olma şansı elde edecektir.
 
9.      Şanlısı isimlerden birinciye, Marks & Spencer’dan 250 TL değerinde hediye çeki, ikinciye Bis by NewCastle’dan 2 kişilik konser bileti ve 150 TL değerinde hediye çeki ve üçüncüye ise Ateş Ustası by Butcha’dan 100 TL değerinde hediye çeki verilecektir.
 
10. Kampanyanın şanslı isimleri 22.05.2017 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden resmi olarak duyurulacaktır. Kazandığı duyurulan katılımcılar, 7 gün içerisinde Bilkent Center ile iletişime geçmek durumundadır. Bunun için sayfanın takibini yapmak ve kazandığından haberdar olmak katılımcının sorumluluğundadır.
 
11. Hediye çekleri, duyuru yapıldıktan sonra en geç 7 gün içinde alınabilecek, teslim alınan çekler en geç 7 gün içinde kullanılabilecektir.
 
12. Bilkent Center ve Bilkent Station mağaza yetkilileri, personelleri ile firmamıza hizmet veren temizlik ve güvenlik firması personelleri kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansa dahi, bunun tespiti halinde hediyesi teslim edilmez.
 
13. Hediye sahibi olan katılımcı, hediyesini Bilkent Center yönetiminden teslim alabilecektir.
 
14. Hediye sahibi katılımcı, kimliği ile hediyesini teslim alabilir.
 
15. Her katılımcı, kampanyaya kendi profili ile katılmak durumundadır. Sahte, kendisine ait olmayan profillerle kampanyaya katılımı tespit edilenler uyarılmaksızın diskalifiye edilecektir.
 
16. Sahte profillerle kampanyaya katıldığı tespit edilenler, hediye sahibi olmak için seçilseler dahi, hediyeleri teslim edilmeyecektir.
 
17. Bilkent Center, kampanya koşullarını gerekli görmesi halinde değiştirme hakkına sahiptir.
 
18. Bilkent Center, kampanyayı gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir.
 
19. Bilkent Center, katılım koşullarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanımı, hile ve haksız kazanç durumu tespit ederse, ilgili kişinin o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir.
 
20. Kampanyanın şanslı ismi olan kişiler hiçbir yerde ve hiçbir sosyal medya mecrasında Bilkent Center’ın itibarını zedeleyecek açıklamalarda bulunmamayı, markanın önceden izin vermediği ve onaylamadığı beyanlarda bulunmamayı kabul eder. Bu maddeye aykırılık halinde Bilkent Center, söz konusu katılımcıyı kampanyadan ve sosyal medya mecralarından ihraç etme ve bunlar yerine yedek katılımcılarla devam etmek dâhil olmak üzere, ödüllerini vermemek, geri almak ve her türlü hukuki tedbiri almak hakkını saklı tutar.
 
21. Katılımcılar kampanyaya katıldığında katılım koşullarını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.
 
22. Katılımcı, Bilkent Center’ın kampanya sonuçlarındaki kararlarının kesin ve bağlayıcı nitelikte olduğunu ve alınan kararlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.
 
23. Hediye sahibi olan katılımcının, kazandığı hediye yerine nakit karşılığını talep etme hakkı yoktur.