Gönderen Konu: carrefoursa hayat su çekilişi  (Okunma sayısı 3010 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: carrefoursa hayat su çekilişi
« Yanıtla #10 : 08 Haziran 2017, 13:53:49 »
Adana'da kampanyalı ürün yoktu

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2017, 14:04:56 »
ilk defa Carrefoursa dan bir şey kazandım protesto ediyordum katılmıyordum az katılım olur deneyeyim dedim 3 de 3 olmuş şaşırdım

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 08 Haziran 2017, 14:48:18 »
Arkadaşlar benim Naçizane fikrim, elimden geldiği kadarıyla alışveriş çekilişlerine katılmaya çalışıyorum.Tabi ki bütçem dahilinde.
Çıkan sonuçlar zaten ortada.Aylardır bazı arkadaşlarımız bile (işin üstatları carrefoursa kampanyalarına tövbe eder hale geldi.Ve bu konuda ve aylarca dahası onlarca şikayete rağmen belirtmeliyim ki ; ne carrefoursa ne de ajanslar durumu kontrol almakta zorlandılar.Bazen görmezden bile geldiler.
Ancak çok ilginçtir ki son iki carrefoursa  çekilişinde az katılım yapmama rağmen kazandım.Evet sembolik ve  eser katılımlar yaptım.Biz ajanslar yada carrefoursa hiç birşey yapmıyor, olayları görmezden geliyor derken, bir şeyler olmuş.Ve bu sonuç katılım rakamlarına yansımış bile.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #13 : 08 Haziran 2017, 15:03:50 »
Mağazalara kart gelmeye başlarla o zaman değişmiş derim. Uzun zamandır carrefourun öününden bile geçmiyordum.Bakalım gelecek kampanyalarda şifreli kart gelecek mi?
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 08 Haziran 2017, 15:23:43 »
Aynı soyadları görmenizde şaşırıp şaşırmamak size kalmış. Bütün çekilişlerde olsun mümkün olduğunca çok isim göndermeye çalışıyorum, sizler de aynı şeyi yapıyorsunuz zaten. Kaldı ki Carrefoursanın son iki çekilişinde hediye sayısı katılım sayısından fazla olduğundan katılım yaptığımız bütün isimler kazanmış oluyor. Carrefoursanın son iki çekilişinde çoğu hediyeler boşta kaldı, katılım az olduğundan dolayı. Çekilişe katılan herkes kazanmış oluyor doğal olarak. Hemen insanlara çamur atmanıza lüzum yok. Kazananları çekemediğinizden dolayı hala mantığı kuramıyorsunuz ya, neyse...

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 08 Haziran 2017, 16:25:49 »
arkadaşlar uzatmayın artık ramazan da .aynı konulardan dolayı tartışmak hoş değil.Susmak en güzel.ALLAH herkesin gönlüne göre versin gerisi vesselaaam :) :)

detective

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 08 Haziran 2017, 17:02:06 »
Bu zamana kadar kendi ismimden başka isimle çekilişe katılmadım başkasının hakkına girmemek için çokta rahatım  :)