Gönderen Konu: Regal:1kişiye ankastre ocak+davlumbaz+ank.fırın hediyeli börek yarışması  (Okunma sayısı 529 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9654
Annemden daha iyi #BörekUstası tanımam mı diyorsunuz? 😍 O zaman hadi bu yarışma tam size göre... Annenizin gizli mi gizli tarifleriyle lezzetli böreklerinizi yapın ve Instagramdan #BörekUstası ve @regalturkiye yazarak, annenize olan hisleriniz ile birlikte paylaşın. Regal Ankastre Set kazanın!

1 – Instagram Regal sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmamız 02.05.2017 (Saat:12:00)- 18.05.2017 (Saat:16.00) tarihleri arasında Vestel Ticaret A.Ş., Levent 199 Büyükdere Caddesi No:199   34394 Levent-Şişli / İSTANBUL (Marmara Kurumlar, : 9250002626, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) tarafından düzenlenmektedir.
2 – Katılımcılardan, Instagram hesapları üzerinden, annelerinden öğrendikleri en orjinal veya lezzetli olduğunu düşündükleri börek tariflerini yapmaları ve sonrasında bu böreklerin video ya da fotoğraflarını, annlerine olan hislerini yazdıkları mesaj ile #BörekUstası hashtag ve @regalturkiye’yi(Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) mentionlayarak paylaşmaları istenecektir. Instagram’dan bu şekilde paylaşan katılımcılar yarışmamıza katılım göstermiş olacaklardır.
3 - Yarışma sonunda, en etkili mesaj ve görselle paylaşım yapan 5 katılımcı jüri tarafından belirlenecek ve EKS Mutfak’ta gerçekleşecek yarı finale kalmış sayılacaklardır.
4. Yarı finale kalan 5 katılımcı 24.05.2017 tarihinde EKS Mutfak’ta yarışmaya katılım sağladıkları böreklerini yeniden hazırlayacaklar ve jürinin değerlendirmesinin ardından kazanan katılımcı belirlenecektir.
5. Yarışmada kazanan katılımcımıza REGAL AGO 600 W ANKASTRE OCAK 639 TL, REGAL ADV 900 W ANKASTRE DAVLUMBAZ 1099 TL, REGAL AFR 921 W ANKASTRE FIRIN 1109 TL hediye edilecektir.
6 - Yarışma sonunda yarı finale kalan kişilerle Instagram direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda finalistlerden istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Eğer, 19.05.2017 saat 17:00’a kadar istenen bilgiler gelmezse, kullanıcı hakkını kaybedecektir ve ödül yedek olarak seçilen kullanıcıya verilecektir.
7 - Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcı herhangi bir hak iddia edemez. Vestel Ticaret A.Ş. katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
8 – Kazanan katılımcı 24.05.2017 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfası üzerinden duyurulacaktır.
9 - Yarışma katılımı ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
10- Yarı finale kalmaya hak kazanan katılımcıların konaklama ve ulaşım harcamaları Vestel Ticaret A. Ş. Tarafından karşılanacaktır.
11– Vestel Ticaret A.Ş. ve PH Reklam ve Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Vestel Ticaret A.Ş’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
12 - 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
13 - Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
14 - Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan ya da ahlaka mugayır içerikler kullanan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Vestel Ticaret A.Ş yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkına sahiptir.
15 - Yarışma neticesinde belirlenecek kazanan katılımcı, isminin ve soyisminin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul ve muvafakat eder.
16 – Vestel Ticaret A.Ş. yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
17 - Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Vestel Ticaret A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
18 - Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, yarışma beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Vestel Ticaret A.Ş. tarafından yapılacaktır. Vestel Ticaret A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
19 – Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
20- Bu kampanya 02.05.2017 (SAAT:00.01)- 21.05.2017 (SAAT:23.59) tarihi arasında Vestel Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 14.04.2017 tarih ve 24951361-255.05.02/882-2318 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından kapsam dışı bırakılmıştır.

Çevrimdışı nesliyaren

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 3731
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Diğer 4 kişiye teselli ikramiyesi yok mu  ;D
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!