Gönderen Konu: Lenovo Moto Dominik Macerası (31.05.2017)  (Okunma sayısı 472 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 12925
Lenovo Moto Dominik Macerası (31.05.2017)
« : 04 Mayıs 2017, 14:42:23 »
Bu kampanya LENOVO TECHNOLOGY B.V. MERK. HOLLANDA TÜRKİYE İST. ŞB. adına MPİ’nin 28/04/2017 tarih ve 40453693-255.01.02/1058/2622 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.

01.05.2017, SAAT 00:01 – 31.05.2017, SAAT 23:59 tarihleri arasında Türkiye Geneli’nde tüm Vatan Bilgisayar, Teknosa, Media Markt mağazalarından veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) adresi üzerinden tek seferde 250 TL ve katları tutarında (fatura üzerindeki her 250 TL için 1 çekiliş hakkı) Lenovo P2, Lenovo Moto Z Play ve Lenovo Moto Z akıllı telefon ürünlerinden herhangi birini satın alan bireysel müşterilere fatura bilgileri üzerinden (fatura no, fatura tarihi, ürün seri no, ad, soyad, adres ve telefon) (internet sitesi üzerinden gerçekleşen alışverişlerde fatura ürün ile birlikte en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir) çekiliş hakkı verilecektir.

Talihliler 13.06.2017 saat:14.30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. - Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ecza Sok. Pol Center K:0 KNo:4 DNo:1 Levent İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 1 kişi 6.752,45 USD değerinde ÇİFT KİŞİLİK SANTA DOMİNGO SEYAHATİ (Seyahat 11.09.2017 – 15.09.2017 tarihleri arasında 4 gece 5 gün gerçekleşecektir ve çift kişiliktir. Seyahate; İstanbul Atatürk Hava Limanı – Paris - Santa Domingo – Paris - İstanbul Atatürk Hava Limanı arasında ekonomi sınıfı uçak bileti, Grand Bahia Principe El Portillo otelde çift kişilik odada her şey dahil konaklama, Santa Domingo Havalimanı – Las Terrenas - Santa Domingo Havalimanı transferleri dahildir. Seyahat İstanbul Atatürk Hava Limanı’nda başlar ve İstanbul Atatürk Hava Limanı’nda biter. İstanbul Atatürk Hava Limanı’na kadar olan ulaşım, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir. Yurtdışı seyahatleri KDV’den muaftır) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler, 16.06.2017 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden LENOVO TECHNOLOGY B.V. MERK. HOLLANDA TÜRKİYE İST. ŞB. sorumlu tutulamaz. 01.07.2017 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 16.07.2017 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden gerçekleşen alışverişlerde fatura ürün ile birlikte en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal ya da iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır. İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Seyahat ikramiyesi talihli ile birlikte 2 kişiliktir. Seyahat ikramiyesi, devredilemez, nakde çevrilemez, talihli dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz. Seyahat İstanbul Atatürk Hava Limanında başlar ve biter. İstanbul Atatürk Hava Limanı’na kadar olan ulaşım, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir. Kampanyaya LENOVO TECHNOLOGY B.V. MERK. HOLLANDA TÜRKİYE İST. ŞB. sahipleri ve çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçüklerin düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 258 88 50 nolu ESTABOOM Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin