Gönderen Konu: Ayakkabı Al, Fiat 500 Kazanma Şansı Yakala  (Okunma sayısı 1307 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ayakkabı Al, Fiat 500 Kazanma Şansı Yakala
« : 04 Mayıs 2017, 13:36:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Her 200TL'lik alışveriş bir çekiliş hakkı kazandırıyor.

------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Ayakkabı Al, Fiat 500 Kazanma Şansı Yakala
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2017, 16:29:46 »
Bu kampanya Ay Marka Mağazacılık A.Ş. tarafından MPİ’nin 17.04.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02/897-2344 sayılı izniyle düzenlenmektedir. 29.04.2017 (saat:00.01)-30.06.2017(saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Divarese Mağazaları’ndan 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Divarese Card sahibi müşteriler ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden alışveriş yapanlara fatura bilgileri (Fatura no, fatura tarihi, telefon no, ad-soyad, adres) üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. İnternet sitesinden alınan ürün ve fatura, müşteriye 10 gün içerisinde iletilecektir. Ad, soyad ve kart no bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Divarese Card sahibi müşteriler ile ad-soyad bilgileri eksik olan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) üyelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi Fiat 500 S4 Pop 1.2 Fire 69 HP 2017 Model Otomobil (değeri: 58.693,10 TL), 5 kişi 1.000,00 TL değerinde Divarese Hediye Çeki, 10 kişi 500,00 TL değerinde Divarese Hediye Çeki, 20 kişi 250,00 TL değerinde Divarese Hediye Çeki ikramiyesi kazanacaktır. Hediye çekleri, 30 Eylül 2017 tarihine kadar Türkiye genelindeki tüm Divarese mağazalarında geçerlidir. Çekiliş, 18.07.2017 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 21.07.2017 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Ay Marka Mağazacılık A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 05.08.2017, yedek talihli 20.08.2017 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazandıkları fiş/faturaları ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin; tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye teslimde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Hediye çeki ikramiyesi talihliden başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez. Kampanya Divarese Card sahibi müşteriler ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden alışveriş yapan müşterilere yöneliktir. Ay Marka Mağazacılık A.Ş. ve U2 Tanıtım Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiyeleri teslim edilmez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2017, 21:46:05 »
Geçen yıl bu muamma kampanyadan perishan la beraber izlemiştik. Kapsamı çok genişlemiş ama Fiat500 yazlık ayakkabıya 270 lira vermektense boyle daha iyi olmuş. Kampanya artik 30-40 binlere yükselir.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2017, 21:48:39 »
Geçen yıl bu muamma kampanyadan perishan la beraber izlemiştik. Kapsamı çok genişlemiş ama Fiat500 yazlık ayakkabıya 270 lira vermektense boyle daha iyi olmuş. Kampanya artik 30-40 binlere yükselir.
O ayakkabıya o fiyatı vermek kampanyacılar için daha iyiydi ya :) Şimdi gidipte alınmaz artık
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2017, 21:56:28 »
O ayakkabıya o fiyatı vermek kampanyacılar için daha iyiydi ya :) Şimdi gidipte alınmaz artık

aynısını 100 tl ye aldım, sadece fiat500 lisansı var diye 6 ay sonra 170 tl daha fazla verdim. Çekiliş için düşün.
Edit : Duzeltiyorum, 80 tl ye almışım. Yine divareseden ayni kalite deri ayakkabı, tipi de ayni :(
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2017, 22:04:04 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2017, 22:08:52 »
İşte beni çeken olayda o fazladan verilen 170 lira.Çünkü o para verilmez aslında o ayakkabıya ve sayıda düşük olur.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2017, 23:43:40 »
Dayanamadık, yine 15 gün kala falan 300 TL alışveriş yaptık. 1 katılım hayırlısı bakalım. Tüm ürünler geçerli olunca katılım baya uçacaktır.

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Temmuz 2017, 00:25:57 »
Dayanamadık, yine 15 gün kala falan 300 TL alışveriş yaptık. 1 katılım hayırlısı bakalım. Tüm ürünler geçerli olunca katılım baya uçacaktır.
İYiki divarase gitti çevremden.Benide dürtüyon valla.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2017, 00:32:57 »
İYiki divarase gitti çevremden.Benide dürtüyon valla.
Dostum mağaza acayip kazık, ayakkabılar 270 TL falandı. Biz internetten 3 ayakkabıyı 300 TL ye aldık. O da kampanya vardı, 350 TL den hediye çeki ile 300 TL ye düştü.
Perishan la izlemiştik geçen yıl, müşteri hizmetleri çok şahibeli konuşunca içime kurt düşürmüşlerdi ama eski çekiliş katılım çok düşük kalınca dayanamadım bu yıl yine katıldım. Hayırlısı inşallah, attık oltayı bakalım...

Boyner'de Fish kredi kartları, Toni&Guy, Fresh Company, Divarese çekilişleri hepsine katıldım. Çıksa da cidden hakettik artık.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2017, 00:36:42 Gönderen: sakaryazede »