Gönderen Konu: ing bank - Güç size geçti  (Okunma sayısı 19329 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin00

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: ing bank - Güç size geçti
« Yanıtla #130 : 03 Ocak 2010, 13:13:40 »
Küfür sebebi ile forumumuzdan atıldınız..
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2010, 13:18:26 Gönderen: diazem »

Çevrimdışı AsaSK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #131 : 03 Ocak 2010, 13:19:05 »
bekleyin bakalım zaten listeyle oynayan sizsiniz normalde tontu diye birileri yok o listede başkasının marifeti onlar bakalım piyango kimde duracak yarası olan gocunur kardeşşş ben eren

audacious seni sevdim :)
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2010, 13:22:43 Gönderen: AsaSK »

Çevrimdışı eagle20

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #132 : 03 Ocak 2010, 13:23:31 »
 :D :D :D
komedi yaaaaa başka hiçbirşey değil
listedeki 5. kişinin ismi sürekli değişiyor nasıl da yapmış öyle dalga geçer gibi
girip bir baktm listede benm ismiden 2 tane var sonra baktım değişmiş sırayla herkesin ismi geliyor oraya :o
birşey değil yarışma sonunda bizim ismimizi de silicekler.
ben mail attım ama bakalım cevap gelcekmi  :-\

Çevrimdışı AsaSK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #133 : 03 Ocak 2010, 13:23:45 »
valla yok öyle birisi kardeşş sen çıkardın ama ne yaptın aklınca anlamadım birisi de gördü senin yazını soktu ve ardından dediki bak bana hileci diyorsunuz kendini haklı çıkarıyor aklınca ahaa yukardaki mesajın sahibi

Çevrimdışı AsaSK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #134 : 03 Ocak 2010, 13:25:28 »
valla maille düzelmez arkadaş :) eagle buradan yaz destek ver o tontular değişsin bilmem anlatabiliyor muyum?

piyangonun kime denk geleceği belli olmaz arada kaynarsınız

Çevrimdışı AsaSK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #135 : 03 Ocak 2010, 13:27:16 »
ben eren kardeşş yeni değilim diyorum ki top 10da başkalrının soktuğu kişiler var soyadı büyük yazılanların hepsi başkalarının soktukları

Çevrimdışı AsaSK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #136 : 03 Ocak 2010, 13:27:59 »
anlatamıyorum herhal ben geçiyom ben :) oynayan benim iyi mi

son olarak diyorum ki kim yaptıysa düzeltsin çünkü çok akıllı forumdan biri

çok kolay oradan ismi güncelleyecek güncellesin tamamdır görmeyecem oynamayacam da bu oyunlarda yeni misin diyene de diyorum ki sen yenisin herhalde haa var mı böyle bi hareket başkalarının haberi olmadan onların adına listelere girmek var mı nerde yazıyor

valla ben dedim diyeceğimi eğer yaptığı yanlışı düzeltmezse uğraşırım diyim bakın o 2 kişinin oyuna felan gireceği yoktu tamam mı ama ne hikmetse girmişler hallah hallah biri tontu dedi gelişti ben buraya üye olmuştum zaten bekliyordum tontuyu görünce acaba ne yazıyor bunlar ne yapacaklar tebrik ederim yaptınız da
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2010, 13:35:13 Gönderen: AsaSK »

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #137 : 03 Ocak 2010, 13:35:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
anlatamıyorum herhal ben geçiyom ben :) oynayan benim iyi mi

son olarak diyorum ki kim yaptıysa düzeltsin çünkü çok akıllı forumdan biri

çok kolay oradan ismi güncelleyecek güncellesin tamamdır görmeyecem oynamayacam da bu oyunlarda yeni misin diyene de diyorum ki sen yenisin herhalde haa var mı böyle bi hareket başkalarının haberi olmadan onların adına listelere girmek var mı nerde yazıyor

Yahu anlamadım seni gitti. Hem başkalarının isimlerini yazıyorum dalga geçiyorum diyosun. Hem de düzeltin isimleri diyorsun. 

Çevrimdışı AsaSK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #138 : 03 Ocak 2010, 13:36:21 »
ben de seni anlamadım ilk isim veren kim? o isimler nasıl girdi listeye cevap versenize? ben açık açık konuşuyorum kardeşş bundan açığı mı var diyorum ki kim başkasının adını kullanarak listeye adam soktuysa ki taa 1. liğe sokmuş ilkn alta soktu her neyse karşılığını görmez zannediyor o yüzden yaptığı hatayı düzeltsin anlatabiliyor muyum? buradan okur anlar zaten gitsin yapacağını da söyleyeyim ismi değiştirsin sallasın 100 bine tamam mı zaten ben böyle oyunlara girmem ben hile yapmam normal oynar kazanırım tamam mı bak taa önceki mesajlarımı okuyun senin için dedim ki bugün ahmet der yarın mehmet der anlatabiliyor muyum
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2010, 13:40:14 Gönderen: AsaSK »

Çevrimdışı AsaSK

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #139 : 03 Ocak 2010, 13:41:18 »
katılanlar yazsın mesaj o zaman sana arkadaş arkadaşı kollar kardeşş bunu bil