Gönderen Konu: MİTSUBİSHİ ASX ile Avrupa ülkelerine seyahat kazanma şansı  (Okunma sayısı 465 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 375
Mitsubishi ASX ile 21-30 Nisan arasında test sürüşü yapın, Batı Akdeniz’deki Avrupa ülkelerine 1 hafta çift kişilik gemi seyahati kazanma şansı yakalayın!

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 20.04.2017 tarih ve 40453693-255.01.02/948-2439 sayılı izni ile Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 21.04.2017 (saat 09:00) - 30.04.2017 (saat 18:00) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında, Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş ‘nin; MERSİN ilinde bulunan 1 Adet (4K OTOMOTİV) , TRABZON ilinde bulunan 1 adet (ADNAN OTOMOTİV), İSTANBUL ilinde bulunan 5 adet (ALDATMAZ OTOMOTİV , ASKALE OTOMOTİV, ÇİZGİ OTOMOTİV, MAR OTOMOTİV , YILDIZLAR OTOMOTİV) , ANTALYA ilinde bulunan 1 Adet (ANTOTO OTOMOTİV) , ERZURUM ilinde bulunan 1 Adet (ARAZ OTOMOTİV) , KOCAELİ ilinde bulunan 1 Adet (ARSLANKAYA OTOMOTİV) , ANKARA ilinde bulunan 2 Adet (AZİZOĞLU OTOMOTİV , GÜNSA OTOMOTİV), BARTIN ilinde bulunan 1 Adet (BARTIN OTOMOTİV) , SAKARYA ilinde bulunan 1 Adet (BAYRAKTAR OTOMOTİV) , NİĞDE ilinde bulunan 1 Adet (DURAY OTOMOTİV), GAZİANTEP ilinde bulunan 1 Adet (ELİT OTOMOTİV) , KAYSERİ ilinde bulunan 1 Adet (ESER OTOMOTİV) , SAMSUN ilinde bulunan 1 Adet (FELEK OTOMOTİV), BALIKESİR ilinde bulunan 1 Adet (KARAHALLILAR OTOMOTİV) , İZMİR ilinde bulunan 1 Adet (KAPANLAR OTOMOTİV), ESKİŞEHİR ilinde bulunan 1 Adet (KARAMANLILAR OTOMOTİV) , RİZE ilinde bulunan 1 Adet (METELER OTOMOTİV) , DENİZLİ ilinde bulunan 1 Adet (ÖZPAM OTOMOTİV) , KONYA ilinde bulunan 1 Adet (SEFER OTOMOTİV) , BURSA ilinde bulunan 1 Adet (SEVTAŞ SEVİMLER OTOMOTİV) , ADANA ilinde bulunan 1 Adet (TEKBAŞ OTOMOTİV.), TEKİRDAĞ ilinde bulunan 1 Adet (TUFANLAR OTOMOTİV) yetkili satıcılarına ehliyet ibrazı karşılığında ücretsiz Mitsubishi ASX araçla test sürüşü yaptıktan sonra belirtilen bayilerde yer alan danışma masalarına gidip ad, soyad, adres , telefon ve e-mail bilgilerini vererek kayıt yaptıran müşterilere (kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.) 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Çekiliş 05.05.2017 Saat:11:00'de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15/1 ,4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda; 1 adet 3.663 Euro değerinde Çift Kişilik Konaklamalı Cruise Seyahati (06.08-13.08.2017 tarihleri arasında Jewel Of The Seas gemisi ile Akdeniz Turu. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı-Roma gidiş dönüş uçak biletleri, 7 gece gemide tam pansiyon konaklama havalimanı-liman arası transferler dahil) verilecektir.
Kampanyaya katılım ücretsizdir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Seyahat ikramiyesi nakde çevrilemez,devredilemez ve talihlinin dışında başka biri tarafından kullanılamaz.
Seyahat İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanın’da başlar ve biter. İstanbul'a kadar ulaşım giderleri ile vize, pasaport işlemleri ve masrafları talihlilere aittir.
Seyahat talihliyle birlikte iki kişiliktir.
Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. sahipleri ve çalışanları, kampanyaya katılan Mitsubishi yetkili bayi çalışanları, Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 12.05.2017 tarihinde Takvim gazetesinde  ilan edilecektir.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2017, 15:55:47 Gönderen: gulem61 »