Gönderen Konu: Teknosa  (Okunma sayısı 455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuray.uzunc

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1331
Teknosa
« : 20 Nisan 2017, 14:35:54 »
Saçlarınızı düzleştirdikten sonra hissettiklerinizi 3 emoji ve #BabylissTeknosada etiketiyle bu tweeti alıntılayarak paylaşın,

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 12925
Ynt: Teknosa
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2017, 14:38:07 »
· Yarışma 20 Nisan 2017 saat 14:00’te başlayarak– 27 Nisan 2017 saat 17:00’ye kadar Teknosa Twitter sayfası (twitter.com/teknosa) üzerinden gerçekleştirilecektir.
 
 
· Katılımcılar saçlarını düzleştirdiklerinde hissettiklerini 3 emoji ile birlikte, yarışmanın duyurusunun yapıldığı tweeti alıntılayarak iletecekler.
 
 
· “Saçlarınızı düzleştirdikten sonra hissettiklerinizi 3 emoji ve #BabylissTeknosada etiketiyle bu tweeti alıntılayarak paylaşın, Babyliss Saç Düzleştirici Fırça kazanma şansı yakalayın!” temalı içeriğin altında paylaşılan yorumlar arasından en yaratıcı cevabı yazan 3 kullanıcıya, Babyliss Saç Düzleştirici Fırça hediye verilecektir.
 
 
· Kazanan kişiler, Serap Balkan ve Demet Demirkaya Teknosa jürisi tarafından belirlenecektir.
 
 
· Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar, 27 Nisan 2017 saat 17:00’a kadar Twitter üzerinden paylaşımımıza yanıt vererek katılabilirler.
 
 
· Kazanan kullanıcılar 28 Nisan 2017 tarihinde Teknosa Twitter resmi sosyal medya hesabından paylaşılacaktır.
 
 
· Ödül kazanan kişinin iletişim bilgilerini 28 Nisan 2017 tarihinde saat 20:00’ye kadar Teknosa’ya Twitter üzerinden özel mesaj yolu ile iletmesi zorunludur.
 
 
· Katılımcıların kampanyaya katılımlarının geçerli sayılabilmesi için Teknosa Twitter hesabını takip etmeleri gerekmektedir. (twitter.com/teknosa)
 
 
· Katılımcılar kampanyaya birden fazla tweet paylaşarak katılabilirler.
 
 
· "Bu kampanya 19.04.2017 tarih ve 40453693-255.05.02/829-1845 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır."
· Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir. Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
 
 
· Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olması gerekmektedir. Küfür ve rencide edici yaklaşımlar olmamalıdır. Konsept dışındaki fotoğraf ve yorumların paylaşılması içeriğe uygunsuzluk olarak kabul edilecektir.
 
· Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olmaması durumunda yorumların yarışmada dikkate alınması kararı Teknosa’nın insiyatifindedir.
· Teknosa önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
· Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılsalar dahi hediye kazanamazlar.
· Yarışmaya Türkiye dışından kimse katılamaz, katılsalar dahi hediye kazanamazlar.
· Kazanılan hediye farklı türde hediyelere dönüştürülemez.
· Teknosa, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
· Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
· İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler kazananlar tarafından ödenir.
· Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
·  Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Medya yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
· Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin kayıtları esas alınacaktır.
· Bu kampanyanın Twitter sitesi ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Twitter sitesi sorumlu tutulamaz. · KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışma ödülü başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler değerlendirilmeyecektir.

Çevrimdışı Ready2Die

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 673
Ynt: Teknosa
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2017, 13:02:17 »
Yarışmamızdan Babyliss Saç Düzleştirici Fırça kazanan kullanıcılar @layla_ley, @hat_ice22 ve @itouchcan olmuştur!

Kendilerini tebrik ederiz! Ad, Soyad ve Telefon bilgilerini DM yoluyla paylaşmalarını bekliyoruz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin