Gönderen Konu: Tek Seferde 10 TL'lik Danone Sütlü Atıştırmalık Alımına Moana Sinema Bileti  (Okunma sayısı 670 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
15 Nisan-21 Nisan 2017 tarihleri arasında Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarında ve Migros Sanal Market'te kampanyaya dahil Danone Sütlü Atıştırmalıklar ürünlerinden tek seferde 10 TL'lik alışveriş yapanlara, Cinemaxium'larda geçerli Moana filmine sinema bileti hediye edilecektir. MİGROS SANAL MARKET SİPARİŞLERİNDE SİNEMA BİLETİ ŞİFRESİ ÜRÜN TESLİMAT FORMUNDA ÇIKACAKTIR. Kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilirsiniz. Kampanya sadece Cinemaximum'larda 22-23 Nisan tarihlerinde geçerlidir. Kampanyadan yalnızca bilgileri doğru ve eksiksiz doldurulmuş, kayıtlı kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kasa fişinizin gişeden bilet alım esnasında gişe görevlisine gösterilmesi gerekmektedir. Hediye bilet 1 adet yetişkin bileti alımında geçerlidir. Toplamda 7500 kişi faydalanabilir. Detaylar Danone Sütlü Atıştırmalıklar sitesindedir.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
Moana güzel bir animasyon 3 ay evvel izledim 3d genelde
çoluk çocuğu anne babaları salona oturtup çıkıyor moana
da bir kadın 4-5 yaşlarında oğlunu getirip yanımdaki
koltuğa oturttu oğlan yarım yerden bitme olduğundan
annesi altına plastik oturak takviyesi yaptı sonra da gözlük
üstüne 3d gözlük takıp salon dan çıktı ben buna arada
bakıyorum  8) sanki vazifeli maliye memuru gibi kıpırdamadan
izledi filmi yine de çocuğun sosyalleşmesi kendine güveni adına yerinde hareket anneyi takdir ettim,
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2017, 11:55:32 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member