Gönderen Konu: Haribodan Yüzlerce Hediye (15.08.2017)  (Okunma sayısı 13611 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Haribodan Yüzlerce Hediye (15.08.2017)
« : 15 Nisan 2017, 08:21:47 »
KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya HARİBO ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adına MPİ’nin 07.02.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/271-1000 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 15.04.2017 saat: 00:01 ile 15.08.2017 saat: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından Haribo Şekerleme San Ve Tic. Ltd. Şti’ne ait Altın Ayıcık 80gr ürününden satın alarak ürün ambalajı içinde bulunan şifreyi ,ad-soyad, doğum tarihi,adres bilgileri sıralaması ile tüm GSM operatörlerinden 3442 nolu hatta kısa mesaj gönderenlere veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindeki ilgili alana şifre, ad-soyad, doğum tarihi, adres ve telefon numarası bilgilerini girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 04.09.2017 tarihinde saat 10:00’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi Apple Iphone 7 32 GB (Hat ve kart Hariçtir); 25 kişi Sony PlayStation 4; 100 kişi Hoverboard ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler 11.09.2017 tarihli Güneş Gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca Milli Piyango İdaresi Kapsamı dışında 200 kişi HARIBO logolu çanta ikramiyesi kazanacaktır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımlarda şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli (KDV ve ÖİV dahil) olup, Avea(Markası Türk Telekom’dur) için 0,65 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir. Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. GSM operatörlerinin kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelebilecek değişiklikler müşterilere yansıtılacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Haribo Şekerleme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Dört Organizasyon Nakliyat Turizm İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyelerin verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Katılımcılar, işbu yarışmaya katılarak katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Haribo tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar Haribo’nun ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır olmadan ve gerekli olduğu makul sürece saklanacağını kendi rızaları ile kabul etmişlerdir.

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
Ynt: Haribodan Yüzlerce Hediye (15.08.2017)
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2017, 08:23:21 »
Yarışmanın süresini bari 1 yıllık yapsalardı.

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2017, 09:21:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yarışmanın süresini bari 1 yıllık yapsalardı.
Ürünlerin marketlere gelmesi 2 ay sürer zaten ;D
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2017, 20:00:53 »
hariboda sığır jelatini yerine domuz jelatini var diye duydum ama ne kadar doğru bilemiyorum. yani hani şu paça çorbasında olan yapışkan kaygan şeffaf bir madde var ya işte o. hayvanın ayak tırnaklarıyla kemiklerinin iç kısmından çıkan sıvı.bekleyince katılaşıyor ama yumuşak genede.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2017, 20:18:38 »
hariboda sığır jelatini yerine domuz jelatini var diye duydum ama ne kadar doğru bilemiyorum. yani hani şu paça çorbasında olan yapışkan kaygan şeffaf bir madde var ya işte o. hayvanın ayak tırnaklarıyla kemiklerinin iç kısmından çıkan sıvı.bekleyince katılaşıyor ama yumuşak genede.

ŞİFA olur şifa :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2017, 22:08:12 »
arkadaşlar haribo nun yurtdışında almanya da falan üretilen ürünlerinde varmış domuz jelatini.türkiye de üretilen ler de sıkıntı yok.ve de pamir tarafından üretiliyor.helal sertifikası da mevcut olup sığır jelatini kullanılmaktadır.ayrıyaten sertifikanın orjinaline mevcut bizde.ilgilenen arkadaşlara duyurulur

Çevrimdışı istanbulasigi

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2017, 22:18:32 »
evet domuz  var yenılmez harıbo

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2017, 11:59:34 »
bazı arkadaşlar ya okuduğunu anlamıyor.ya da anladığı gibi okuyor herhalde. :) :)

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2017, 12:09:32 »
Ben katılırım bolca
Mmm afiyet olsun şimdiden katılanlara :)
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı filibbertigibbet

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2017, 14:30:52 »
arkadaşlar domuz jelatini var tabi niye oyunbozanlık yapıyonuz kimse katılmasın lütfen protesto ediyoruz :D (paket paket aldı)