Gönderen Konu: LG -G6 KAZANMA ŞANSI  (Okunma sayısı 4118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iber

• Acemi Kampanyacı
  • **
LG -G6 KAZANMA ŞANSI
« : 10 Nisan 2017, 23:06:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
LG
Katılım Koşulları
1. Bu yarışma 06.04.2017 saat 00:00 ve 20.04.2017 saat 23:59 tarihleri arasında aktif olacaktır.
2. Yarışmada sorulacak sorulara cevap verenler ve katılım formundaki bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde dolduran katılımcılar arasından seçilecek kişiler LGG6 telefonunu kazanacaktır.
3. Ödül kazananlar ” Neden LGG6 test grubunda olmak istiyorsun?” açık uçlu sorusuna verilmiş cevaplar arasından juri tarafından uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilip seçilecektir.

Juri üyeleri

• Junguk Yoon - LG Mobil Ürün Müdürü
• Yavuz Savaş - LG Mobil Pazarlama Müdürü
• Mehmet Ali Yıldırım - LG Mobile Satış Müdürü
• Erkan Terzi - LG Dijital Pazarlama Müdürü
• Ahmet Göker - Markakod Ajans Başkanı
4. Kazananlar, juri değerlendirmesi sonrasında LG Türkiye Facebook sayfasından açıklanacaktır. Katılımcının formda belirtmiş olduğu adrese en fazla 15 gün içerisinde kargo ile gönderilecektir.
5. Kazananlar daha sonradan gönderilen LGG6 telefonları ile 3 etaplı görevlerini yapmaları gerekmektedir. Bu görevleri yapmadıkları takdirde kazanılan telefon ile ilgili kazanan kişi hakkında hukuksal süreç başlatılacaktır.

Etaplarımız;

• İkili kamera ile yaratıcı fotoğraf,
• Genel kadrajlı yaratıcı fotoğraf
• Genel video çekim
• Ürün hakkında ayrıntılı yorumları
6. Yarışma 18 yaş ve üstü herkese açıktır.
7. LG Electronics Ticaret A.Ş (LG Türkiye) ve Markakod Reklam, Tasarım ve Yazılım Ltd. Şti. (Markakod) kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
8. LG Türkiye ve Markakod, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez
9. Kazanılan ödülün karşılığının talebi mümkün değildir.
10. Katılımcılar uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, LG Türkiye ve Markakod kesinlikle sorumlu tutulamaz.
11. LG Türkiye ve Markakod kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. LG Türkiye ve Markakod’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi LG Türkiye ve Markakod’un sorumluluğunda değildir.
12. LG Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
13. LG Türkiye ve Markakod çalışanları bu uygulamaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.
14. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, LG Türkiye ve Markakod sorumlu tutulamaz.
16. LG Türkiye katılımcının e-posta adresine ve kampanya kapsamında iletilen mobil telefon numarasına LG Türkiye ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılır.
17. Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Copyright © 2017 LG Electronics. Tüm hakları saklıdır. 

Çevrimdışı zdzd

• Usta Kampanyacı
Ynt: LG -G6 KAZANMA ŞANSI
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2017, 18:15:00 »
Kazananlar Listesi
İSMAİL ASLAN

AHMET DENİZ

ALİ PİYADE

KEMAL ATEŞ

BURAK AKÇA

SERKAN YILDIRIM

KEMAL BAŞ

KAMİL ŞEN

ARDA TUĞYAN MERCAN

KÜRŞAT SEFA TEKİN

MUHAMMED KURT

İZZET TUTAL

TALHA DEMİR

KADİR BOZGÜL

LÜTFİ GENÇ

MUTLU İNAÇ

MUSTAFA AKGÜN

HAKAN SOLAK

ABDURRAHMAN KURT

MURAT ÇETİN

YUNUS KOYUN

SELDA GÖK

AKIN AYBAY

ALI SARI

DENİZ BAHAR

Yedek Liste
MUSTAFA ÖZDEMİR

EMEL AYDIN

KAZIM İPEK

ALİ YAVUZ

ERCAN VAROL

OZAN PAŞAYİĞİT

İBRAHİM SOYDAN

SAMET DUMAN

KELAMİ COŞAN

DAMLA TAŞAN

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez..

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2017, 18:19:03 »
forumdan bir kşii var asil listede benim bildiğim
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2017, 21:39:03 »
tebrikler ne demiş bu arkadaşlar.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2017, 21:43:02 »
bu test grubu ya kong olayı değil  :D ben katılmadım buna medyaya felan çıkarım diye  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı seldahalil007

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2017, 23:58:19 »
valla ben kazandım :D ane olmamadan telefonumun video kalitesinib çok önemli olmasından çocuğu durdurmak için çizgi fillm falan telefondan açtığımdan başladım döşemiştim olmuş :)
bugün bana yarın SANA UNUTMA !

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2017, 08:15:27 »
Tebrikler selda hanm.. ben de denemiştim ama olmamış.. zaten listede sizin dışınızda herkes erkek asillerde.. bi de deniz ismi var ama o da.kesin erkektir bu listede diye düşündüm:) eşit dağılım beklerdim

Çevrimdışı mystery

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2017, 08:46:41 »
Tebrikler. Hiç test grubuna seçilmedim :(

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2017, 12:07:43 »
valla ben kazandım :D ane olmamadan telefonumun video kalitesinib çok önemli olmasından çocuğu durdurmak için çizgi fillm falan telefondan açtığımdan başladım döşemiştim olmuş :)

test serüveninizi anlatın bu arada.ben tvye gazeteye yada sosyal medyada videoya felan çekerler diye katılmıyorum böyle şeylere.sevmiyorum kendimi reklam etmeyi  :D bakalım nasıl bir presedür işliyor merak ettim  :D

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2017, 12:42:14 »
Tebrikler
Geçmiş tozdur, üfle gitsin