Gönderen Konu: Migros & Ruffles 10 Money Çekilişi- Migros Listesi her zamanki gibi yine yanlış  (Okunma sayısı 2361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TWETTY

• Usta Kampanyacı
Migros tarafından 02 - 15 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen; Tek seferde 2 adet  Ruffles çubuk alımına hergün 1000 kişiye 10 Money kampanyasına, Kampanya kurallarına uygun olarak 2 ayrı Money kart ile katılım yaptım. Alışveriş fişlerinide atmadım halen duruyor. Sonuçlar 2 gün önce Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  adresinde yayınlandı. Benim kampanyaya katıldığım günde yaklaşık 300 katılım var. Hergün 1000 kişiye 10 Money denilmesine rağmen 300 katılımın olduğu günde 10 Money kazanamamışım.

Migros yine beni yanıltmadı. Migrosun yaptığı çekilişlere hiç güvenim kalmadı. Migros tarafından hazırlanan çekilişlere esas listelerin çoğu zaman yanlış olduğunu, Çekiliş kurallarına uygun olarak hazırlanmadığını düşünüyorum.
Bir kedi gördüm sanki. :)

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
ben 3 ünde almıştım dolayısı  ile 3 cekiliş sonucuna balktım yokum  meğerse 2 sinde göründü yani katıldığınız tarihin bir önceki bir sonraki cekiliş sonucuna bakın
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı TWETTY

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben 3 ünde almıştım dolayısı  ile 3 cekiliş sonucuna balktım yokum  meğerse 2 sinde göründü yani katıldığınız tarihin bir önceki bir sonraki cekiliş sonucuna bakın

Bütün günlere tek tek baktım maalesef yok
Bir kedi gördüm sanki. :)

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
müşteri hizmetlerine arayın bence

Çevrimdışı digi

• Deneyimli Kampanyacı
Son lays kampanyasında da aynısı oldu. Hediye sayısından daha az katılım var ama kazananlar listesinde yokuz...

Çevrimdışı kader86

• Usta Kampanyacı
Moneyleri yüklenen var mı? 11 nisana kadar denilmiş yükleme için ama hala bisey yok

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
ben de ilk gün katılmıştım bana 10 money çıkmış eşime yok oysaki 400 civarı bir katılım var

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
İlla musteri hizmetlerini arayip carlicaz. Aramayanlarin da moneylerinin üstüne yatacaklar 😠
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
Ya bu çekilişlerle ilgili migrosun bu haksız tutumu gibi durumlarla bir metin hazırlayıp firmalara atsak hep birlikte en azından hakeden kazananlar alsın ne dersiniz.

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
ben ilk gün aradım halaa dönüş yapacaklar