Gönderen Konu: çaya şeker atmak için tavsiye  (Okunma sayısı 2230 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: çaya şeker atmak için tavsiye
« Yanıtla #20 : 08 Nisan 2017, 17:41:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben de başlığı açmadan anlamak için birkaç kez okudum, baktım anlamıyorum açıp okudum.. halen bir şey anlamış değilim:)

arkadaş ironi yapmış.o kadar çok gereksiz şu tavsiye bu tavsiye başlıkları var ya. ona gönderme yapmış  :D  bu arada ben çayı sakarin ile içiyorum. süsli marka. içinde 1200 adet var.fiyatı 10 lira. Almanyada 1 euro felandır galiba  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #21 : 08 Nisan 2017, 19:42:50 »
baklava ve ayran... miss yerime de yiyin...

bu arada tatlandırıcı kullanma Siret...malesef beyin damarlarında sorun yapıyormuş
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 08 Nisan 2017, 20:16:51 »
ben de başlığı açmadan anlamak için birkaç kez okudum, baktım anlamıyorum açıp okudum.. halen bir şey anlamış değilim:)

arkadaş ironi yapmış.o kadar çok gereksiz şu tavsiye bu tavsiye başlıkları var ya. ona gönderme yapmış  :D  bu arada ben çayı sakarin ile içiyorum. süsli marka. içinde 1200 adet var.fiyatı 10 lira. Almanyada 1 euro felandır galiba  :D

okuduktan sonra anladım da halen birşey anlamış değilimi öylesine yazmıştım.. açıklama için teşekkürler yine de:)
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2017, 21:25:21 Gönderen: kyigit »

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 08 Nisan 2017, 22:09:50 »
baklava ve ayran... miss yerime de yiyin...

bu arada tatlandırıcı kullanma Siret...malesef beyin damarlarında sorun yapıyormuş

az kaldı rejim bitince bırakacağım inşaallah  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM