Gönderen Konu: Gratis: 15 TL Orkid alışverişine 1 kutu truffle çikolata hediye-27 Nisan son  (Okunma sayısı 1370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
orkiddenlezzetlihediye.com
ORKİD’DEN EZZETLİ HEDİYE KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

Orkid’ den Lezzetli Hediye Kampanyası çerçevesinde, 24 Mart - 27 Nisan 2017 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Gratis Mağazaları’ndan kampanyaya dahil Orkid Platinum ürünlerinden tek seferde en az 15,00 TL ve üzeri satın alan ve iş bu Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya web sitesindeki detayları aşağıda yer alan Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmek şartı ile, bu koşullara uygun olarak başvuruda bulunan tüketiciler, başvuru formunda bulunan teslimat adresinde belirttikleri kişilere çikolatalı truffledan oluşan 1 adet çikolata paketi gönderme hakkına sahip olabileceklerdir.

1. Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilir. Bu halde, Tüketiciler, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmak ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.
2. Tüketicilerin, iş bu Katılım Koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve Tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar, kendilerine ilave bir hak tanınmaz.
3. 24 Mart - 27 Nisan 2017 tarihleri arasında, Tüketicilerin kampanya uygulayıcısı olan Gratis mağazalarından, Orkid Platinum ürünlerinden tek seferde en az 15,00 TL ve üzeri satın alması neticesinde, tüketicilere Gratis satış kanalı tarafından alışveriş fişi üzerinde bir kampanya katılım kodu iletilir.
4. Tüketiciler, alışveriş fişinin üzerinde bulunan tarih itibariyle 15 (onbeş) gün içerisinde, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde bulunan kampanya web sitesine kendilerine iletilen kampanya katılım kodu ile birlikte giriş yaparak, istenilen bilgileri eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurması, promosyon gönderimi yapmak istediği kişinin teslimat bilgilerini (ad – soyad – telefon numarası – geçerli adres) ve teslimat tarihini belirtmesi, ve alışveriş faturasının fotoğrafını çekmek veya taramak sureti ile sisteme yükleyerek kampanya düzenleyicisine online olarak göndermesi gerekir. Tüketiciler, başvuru formunda hediyeyi göndermek istedikleri kişinin bilgileri ve teslimat adresi ile birlikte göndermek istedikleri tarih tercihini yapmakla mükelleftir.
5. Tüketici’ nin gönderim tarihi olarak tercih edebileceği en son tarih 15 Haziran 2017 günü mesai bitimi olup, bu tarihten sonrası için yapılan talepler geçersiz sayılacaktır.
6. Tüketicilerin, belirtilen son başvuru tarihi itibariyle kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş faturasını yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması, promosyon gönderimi yapmak istediği kişinin teslimat bilgilerini (ad – soyad – telefon numarası – geçerli adres) ve teslimat tarihini eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak yazmaması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.
7. Tüketicilerin online olarak yapmış olduğu kampanya katılım başvurularının geçerli olması halinde, tüketicilerin belirtmiş oldukları telefon numarasına SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilir ve çikolatalı truffledan oluşan 1 adet çikolata paketi paketi promosyonu Tüketici tarafından belirtilen adrese gönderilir.
8.Tüketiciler, teslimat tarihi olarak, kampanya web sitesine yapılan başvuru tarihinden en az 2 gün sonrasını seçebilmektedir. Hafta İçi (Pazartesi-Perşembe) saat 14:00’a kadar gelen başvuruların iletileri en erken 2 gün sonrasında sağlanabilecektir. Cuma günleri saat 14:00’a kadar yapılacak başvuruların gönderileri en erken pazartesi günü yapılacaktır. (Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.)
9. Cumartesi ve pazar günü gelen başvuruların gönderileri en erken çarşamba günü yapılabilecektir.
10. Anneler Günü yani 14 Mayıs 2017 için talep edilecek gönderilerde, en geç 10 Mayıs 2017 günü saat 14:00’a kadar başvuru yapılması gerekmektedir.
11. Tüketiciler, kampanyadan yalnızca 2 (iki) defa yararlanma hakkına sahiptir.
12. Kampanya Katılım kodları ve Hediye hakkı nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.
13. Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden BA Life ve Procter & Gamble’ın sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda BA Life ve Procter & Gamble’ı ve buna ek olarak Lezzetli Hediye ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden BA Life ve Procter & Gamble gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
14. Tüketiciler, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin  her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life\\\'ı, Procter & Gamble’ı ve Lezzetli Hediye’yi sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul beyan ve taahhüt ederler.
15. Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Lezzetli Hediye, Procter & Gamble ve BA Life söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar veya tüketicilerden kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan fiş veya faturanın aslını ibraz etmesini talep edebilir.
16. Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar ve/veya iş ortaklıkları kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ile kampanya katılım başvurusunda bulunulması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.
17. Tüketicilerin kampanya katılım başvurusu yapmadan evvel tüm kampanya katılım şart ve koşullarını okuyup, anlayarak, eksiksiz olarak kabul ettiği takdirde kampanyaya katılması gerekmekte olup, tüketicilerin kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaları halinde tüm kampanya şart ve koşulları okunmuş ve bu şartları peşinen kabul ettikleri varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
18. BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
19. Kampanyaya katılan hak sahibi tüketicilerin kampanyadan faydalanmak için paylaştıkları kişisel bilgileri, kampanya düzenleyicisi tarafından, kampanya kapsamı ile sınırlı olarak ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabilir. Tüketicilerin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindeki formun ilgili bölümünde bu kullanımı ve paylaşımı onaylamaları gerekmektedir ve kampanyaya katılarak, bu hususu kabul etmiş sayılırlar.
20. Tüketiciler, ücretsiz Lezzetli Hediye promosyonu bilgilerine kampanya micro sitesi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  ve BA Life tüketici danışma hattından ulaşabileceklerdir.
21. 18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır, hizmetin parasal karşılığı talep edilemez.

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
bugün ben de aldım ve az önce sipariş geçtim.kampanya stoklarla sınırlıdır diyor.almak isteyen acele etsin bence :) :)
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bugün ben de aldım ve az önce sipariş geçtim.kampanya stoklarla sınırlıdır diyor.almak isteyen acele etsin bence :) :)

afiyet olsun ;)  sipariş verdiğin çikolata linki var mı canım, dün mobilde baktım bulamadım.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Ba life marketing düzenliyor bunları böyle bir sürü alışveriş kampanyaları var aslında ama
 çoğu cinsel sağlık ürünü olunca açmak istemedim isterseniz buradan takip edebilirsiniz.

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott

afiyet olsun ;)  sipariş verdiğin çikolata linki var mı canım, dün mobilde baktım bulamadım.

çok teşekkür ederim canım :)
sipariş verdim derken işin aslı siteden değil, orkidin sitesine kodu girerek yaptım.
görseldekine Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
linkteki çok benziyor. cumartesi anneme teslim olacak.gelince daha net bilgi veririm canım :)

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
Gratis mağazadan alışveriş yapmak mecburi sanırım online olmuyor değil mi ?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
Gratis mağazadan alışveriş yapmak mecburi sanırım online olmuyor değil mi ?

Gratisin internet satisi yok, evet mecburen magazadan almalisiniz.

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
Gelen urun buymus yani linktekinin ayni. Orkidden hediye oldugu hic bir sekilde belli olmuyor. Parayla almisim gibi teslim edilmis. Sürpriz icin iyi bir fırsat bence :)

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
Yamuk yumuk durandan çilek çıkmış  :D