Gönderen Konu: Beymen-Baharda Paris 01.04.2017-30.04.2017  (Okunma sayısı 901 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
Beymen-Baharda Paris 01.04.2017-30.04.2017
« : 03 Nisan 2017, 13:14:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanya Koşulları

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 28.03.2017 tarih ve 40453693-255.01.02/705-1996 sayılı izni ile BEYMEN MAĞAZACILIK A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 01.04.2017 Saat 00:01 -30.04.2017 Saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine (ücretsiz) veya Beymen mobil uygulamasına (AppStore’dan veya Google Play’dan ücretsiz indirilerek) girerek 2017 İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerinden tek seferde 50,00 TL ve katları tutarında (alışveriş karşılığı kesilen fatura üzerinden her 50 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan kişilere fatura bilgileri üzerinden (fatura tarihi, fatura no, ad-soyad, adres) çekiliş hakkı verilecektir. Ürünler sevk irsaliyesi ile birlikte 7 iş gününde teslim edilecektir, tüm işlemlerde alışveriş sırasında yapılan Beymen mesafeli satış sözleşmesi geçerlidir.
Çekiliş 06.06.2017 tarihinde Saat: 11:00'te Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15 / 1 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda, 1 adet 12.960 TL değerinde ÇİFT KİŞİLİK KONAKLAMALI PARİS SEYAHATİ (17-20 Ağustos 2017) (3 gün 2 gece 4 Yıldızlı Otelde oda kahvaltı sistemi ile konaklama, İstanbul-Paris-İstanbul THY uçak bileti havalimanı-otel-havalimanı transferleri, Eiffel kulesinde akşam yemeği, yarım gün panoramik şehir turu ve rehberlik hizmetleri dahil) verilecektir.

İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur.
Her türlü indirim ve hediye çeki kullanımı alışveriş tutarından düşüldükten sonra alışveriş için ödenen tutar dikkate alınacaktır.
Kampanya sadece 2017 İlkbahar-Yaz sezonu ürünleri için geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında alınan ürünlerin iptali veya iadesi durumunda çekiliş hakkı da iptal edilecektir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Seyahat talihliyle birlikte iki kişiliktir.
Seyahat İstanbul Atatürk Havalimanında başlar ve biter. İstanbul Atatürk Havalimanına kadar ulaşım giderleri ile vize ve pasaport işlemleri talihlilere aittir.
Çekiliş sonucu belirlenecek talihlinin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda tura katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza) Beymen Mağazacılık A.Ş. ve Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
Seyahat ikramiyesi devredilemez, nakde çevrilemez ve talihlinin dışında başka biri tarafından kullanılamaz.
Beymen Mağazacılık A.Ş. ve Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 09.06.2017 tarihinde Vatan gazetesinde ve www.***.com internet adresinde ilan edilecektir.
Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.
Piyango için, ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Beymen-Baharda Paris 01.04.2017-30.04.2017
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2017, 23:12:34 »
Beymen'de 50 liraya birşey var mı bilmiyorum  :D Çorap falan bulursanız kesin katılın derim. Ben katılamayacağım ama

Eiffel kulesinde akşam yemeği

harikaymış. Bunu pek çok kişi deneyimleyemez.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2017, 16:28:25 »
Beymen'de 50 liraya birşey var mı bilmiyorum  :D Çorap falan bulursanız kesin katılın derim. Ben katılamayacağım ama

ahaha baktım da hakikaten bir tek çorap var :D
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2017, 16:33:16 »

ahaha baktım da hakikaten bir tek çorap var :D

Beymen, Vakko akıllara zarar. Agaoglu yarismadan 1000 tl Vakko hediye ceki kazandim. Ablam en ucuz alinabilecek 1400 tl ye canta almisti. Gelir seviyesi ultra yuksek kisiler haric katila(bile)n pek olmayacaktir. Katilim dusuk kalabilir. 2000-4000 katilimla bitebilir belki
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.